999 rezultate për

statusi

Jeni gati për Lotarinë Amerikane? Kur fillojnë aplikimet dhe cilat janë kushtet e pranimit Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzim
Sokol Kushta: Reja një nga më të mirët, çdo lojtar i ri duhet të përkrahet dhe jo kritikohet Kombëtarja shiqptare, ka bërë një paraqitje shumë të mirë mbrëmjen e djeshme, duke fituar Islandën dhe ka kthyer tërësis
Gazetari zbulon ngjarjen që shqetësoi Ramën teksa pushonte në Vlorë me Zahon “Po t’u vunë vlonjatët, nuk ta lënë mangut as në det”, shkruan gazetari Basir Çollaku. Nëpërmjet një statusi në Face
Socialistët mbledhin firma: Të ngrijë Taulant Balla deri në përfundim të hetimeve Një grup socialistësh drejtuar nga ish-ministri socialist Arben Malaj kanë nisur me mbledhjen e firmave për ‘vetëngrirje
Palmer: Statusi i Kosovës s' mund të ndërlidhet me atë të Bosnjë e Hercegovinës Diplomati amerikan, Matthew Palmer pohon se Rusia është duke bllokuar shumë procese në Ballkanin Perëndimor. Gjatë qëndr
Haradinaj: Çështja e statusit dhe kufijve është e zgjidhur, me Serbinë të bisedojmë për njohje Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në përurimin e sheshit "Shkëlzen Haradinaj", zbulimin e shtatores së Heroit
Rashica: Sukseset më bëjnë të shoh prapa më një sy të qeshur dhe një që qan Milot Rashica ka përmbyllur në mënyrë mjaft pozitive sezonin e tij të parë në Bundesligën gjermane. Kosovari ka shënu
Ambasadori zviceran: Është e rrezikshme të mos respektohet statusi diplomatik Ambasadori i Zvicrës për Shqipërinë, Andre Maître, ka komentuar nga Shkodra parullën te shtëpia e Ambasadorit të OSBE "B
Sot dalin përgjigjet: Ku të mësoni nëse keni fituar Lotarinë Amerikane Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe jeni në pritje te rezultateve, duke filluar nga sot në mbrëmje
Erdhi dita e madhe për Llotarinë Amerikane, ja si ta shikoni nëse keni fituar (FOTO LAJM) Duke filluar nga 7 maji 2019, shpallet fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020. Sipas njoftimit zyrtar, për të parë
Kjo është data kur dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane Mijëra shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane do tu duhet që të presin edhe pak ditë për të mësuar nëse fati
Po i vë minat Teatrit, Rama pikëllohet për zjarrin në Notre Dame de Paris Mbarë bota ka kthyer sytë mbrëmjen e sotme nga Parisi, pas zjarrit fatal që përpiu katedralen shekullore të 'Notre Damit
Patozi thumbon koleget e PD-së: Kur u bëtë kaq të dhembshur? Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi përmes një statusi në Facebook komentoi fjalimin e sotëm të ish-ministrit për Europë
"Rama si mi, takohet fshehtas me socialistët e Durrësit" Demokrati Oerd Bylykbashi me anë të një statusi në Facebook ka deklaruar se kryeministri Edi Rama shkon fshehtas në Durr
Koloneli: Policia përdori LHL, lëndë tmerrësisht e rrezikshme Kolonel Dritan Demiraj ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke denoncuar përdorimin pa masë të gazit lotsjellës s
Qytetarja bën për "ujë të ftohtë" Ramën: Ç'do bëhet me minatorët Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Rrëshenit ku është ballafaquar me banorët e zonës. Në taki
HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet
Doganat ultimatum Qeverisë deri në mesditë Qeveria e Kosovës ka kohë deri në mesditë që të kthejë për zyrtarët doganorë statusin e zyrtarit publik të uniformuar dh
Zbardhet letra, Haradinaj u shkruan të gjithë liderëve botërorë (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se u ka dërguar letër kryeministrave të botës për t’ua shpjeg
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke