999 rezultate për

standard

Parku Qendror i Bulevardit të Ri, Veliaj: Standard i ri i një testamenti urban Parku Qendror i Bulevardit të Ri do të jetë mushkëria e re e kryeqytetit, me një sipërfaqe 6 herë më të madhe se Parku R
SKANDAL/ UEFA është e çmendur, shikoni si është stadiumi ku do të luhet Maqedoni - Shqipëri (VIDEO) Nëse në Shqipëri UEFA ka parë me imtësi çdo detaj të vogël sa u përket ndërtimit të stadiumeve të Elbasanit dhe Shkodrës
Veliaj: Çerdhet dhe kopshtet e Tiranës me standarde evropiane Shtatori do t’i gjejë më të vegjlit e Njësisë 7 me kopësht të ri e me kushte bashkëkohore. Pas dy vitesh pezullim, Bashk
Basha nga Vlora: Do ndalojmë drogën e do lejojmë gjuetinë e ligjshme Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot ishte në qytetin e Vlorës ku zhvilloi takime me banorët e pensionistët e zo
11 femrat frymëzuese që ndryshuan konceptin standard të bukurisë (FOTO LAJM) Bukuria cilësohet si diçka relative, por megjithatë në ditët e sotme dëgjojmë shpesh për operacione plastike, ndryshime
Rama reagon për letrën e Hahn drejtuar shqiptarëve: Mesazh i pazakontë Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas letrës që iu dërgoi eurodeputeti Hahn shqiptarëve. Me anë të një statu
Me dy standarde, ja si i arreston policia maqedonasit dhe ja shqiptarët (FOTO LAJM) Policia e Maqedonisë vepron me dy standarde dhe se nuk e respekton ligjin njësoj si për shqiptarët edhe për maqedonasit.
Dështimi i negociatave Rama-Basha, Ruçi: Ja garancia që i ofruam PD-së Pas tryezës se negociatave mes PS dhe PD, ne Presidence e cila dështoi, kreu i grupit parlamentare ne Partine Socialite
8 meshkuj të famshëm që kanë zgjedhur gruan ideale, sipas standardeve të tyre (FOTO LAJM) Jemi mësuar të shohim burra të pasur dhe të famshëm së bashku me gratë që duken pa dyshim si supermodele. Por ka edh
Basha, thirrje Donald Lu-së: Jo dy standarde, hiqi vizën Ramës Kreu i demokratëve, Lulzim Basha nga “çadra e lirisë” i është drejtuar sërish ambasadorit amerikan në vendin tonë, Dolan
OSBE: Referendumi në Turqi nuk i ka përmbushur standardet! Misioni vëzhgues i OSBE-së në Turqi njoftoi të hënën se procedura e votimit nuk ishte sipas standardeve ndërkombëtare.
Ivanov ankohet nga Stambolli për standardet e dyfishta të BE-së Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, po merr pjesë në sesionin e 20-të presidencial të Forumit euroaziatik ekonomik q
Media austriake japin alarmin: Situata në Maqedoni, e rrezikshme Media austriake "Der Standard" i ka kushtuar vëmendje të veçantë situatës në Ballkan duke thënë se orientimi gjeopolitik
Popovski për "Standard": Kosova mosmirënjohëse ndaj Maqedonisë Ministri i Jashtëm i Maqedonisë, Nikola Popovski, në një intervistë për "Der Standard", ka thënë se "presidenti ka bërë
Standard: Antarët e VMRO-së nuk e duan Gruevskin Gazeta austriake "Standard", ka publikuar një reportazh në të cilin shfaqen pamje nga protestat kundër dygjuhësisë në Ma
Ivanovi "shan" vendin e tij në Azerbajxhan: Maqedonia ka standarde të dyfishta Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov i cili ndodhet në një vizitë zyrtare në Azerbajxhan, ka vazhduar sërish me kritika
Der Standard: Në Maqedoni mjafton një shkëndijë... Partitë shqiptare në Maqedoni kanë frikë përzierjen e Rusisë dhe frikësohen mos ushqehet dhuna ndëretnike, shkruan filli
Acarohen marrëshëniet, Turqia akuzon Gjermaninë për standarde të dyfishta "Gjermania 'duhet të mësojë si të sillet' nëse dëshiron të ketë raporte të qëndrueshme me Turqinë", ka thënë sot ministr
Basha i bën thirrje ambasadorit Lu nga çadra e protestës: Hiqi vizën Ramës dhe Tahirit Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vazhdon protestën krah protestuesve në çadrën e ngritur përballë kryeministrisë
E PLOTË/ Meta i "shkel" syrin Berishës: Duhen standarde maksimale për zgjedhjet! Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta në një intervistë më gazetarët ka sqaruar se për çfarë bisedoi dje me Edi Ramën në darkën