999 rezultate për

stafi

Formacionet zyrtare: Arsenali beson te Champions, Xhaka dhe Mustafi titullar Arsenali do të luajë pas pak ndaj Brightonit në Emirates. Skuadra e Unay Emery do të kërkojë fitoren për të mbajtur g
Plas te Manchester United, lojtarët sherr në dhomën e zhveshjes Machester United po kalon një krizë te thelë rezultaesh. Djajtë e Kuq humbën javën e parë 4-0 nmë fushën e Evertonit duk
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "
Formacionet zyrtare: Everton-Arsenal, Xhaka jashtë Mustafi titullar Arsenali do të kërkojnë vijushmërinë për të mbajtur zonën Champions teksa do të luajë pas pak ndaj Evertonit në transfer
Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League. Për shqiptarin int
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi po mbyllin sezonin e tyre të tretë te Arsenali. Mustafi u transferua për 35 milionë
Ermali me thikë në dorë, kjo është surpriza që i bën stafi për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatori i njohur i emisionit 'Xing me Ermalin', Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen. Bashkëshortja e
Melania Trump vizitë në shkollën e Gylenit, mbetet e kënaqur nga edukimi dhe stafi Melania Trump postoi në rrjetin social Twitter vizitën që bëri në shkollën Dove në Oklahoma. Gruaja e presidentit ame
Klubi i njohur anglez pranë falimentimit Skuadra e Bolton e cila aktualisht merr pjesë ne ligën e dytë angleze Champioship, po kalon një moment krize. Si mos
Formacionet zyrtare: Tottenham-Arsenal, Xhaka dhe Mustafi titullar Tottenham dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në derbin e Londrës veriore në ndeshjen e javës së 29 të Premier Le
Xhaka dhe Mustafi titullar në derbin ndaj Tottenhamit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi priten të jenë titullar në ndeshjen ndaj Tottenhamit e cila do të zhvillohet në "Wembl
Alketa si Jennifer Lopez, shfaqet në video pa pikë make-upi (VIDEO) Jennifer Lopez publikoi një video gjatë përgatitjeve të Oscars që u quajt shumë e guximshme. Ajo dukej pa ‘make up’,
Mustafi shënon, Emery feston si çmendur (VIDEO) Shkodran Mustafi u bë protagonist dje në mbrëmje teksa shënoi golin e dytë ndaj Bate Borisov, në ndeshjen e kthimit të E
E kemi të gjithë, stafilokoku ju rrezikon jetën Mbi lëkurën e çdo njeriu në botë ekziston një superbakter i cili është potencialisht vdekjeprurës. Bakteri është Sta
Shkodran Mustafi me urim të veçantë për nënën e tij (FOTO LAJM) Shkodran Mustafi ka uruar ditëlindjen e nënës së tij përmes rrjeteve sociale. “Urime ditëlindjen nëna ime. Të dua shu
Shkodran Mustafi rikthehet në stërvitje te Arsenali Arsenali ka konfirmuar rikthimin e Shkodran Mustafit dhe Henrikh Mkhitaryanit në stërvitje të plota me skuadrën. Sipa
Infeksioni i stafilokokut nuk është aq i lehtë sa duket Sipas një studimi të ri, një infeksion i shkaktuar nga bakteria e stafilokokut që është rezistent ndaj ilaçeve po përhap
Në prag të luftës, SHBA heqin stafin nga Venezuela Departamenti i Shtetit e ka tërhequr stafin qeveritar nga Venezuela dhe u ka bërë thirrje qytetarëve amerikanë që gjende
Shkodran Mustafi bëhet baba (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar e ka ndarë gëzimin e tij në rrjetet sociale pasi u bë baba. Futbollisti shqiptar e ka postuar nj