999 rezultate për

stafi

Arsenali nuk e do në skuadër Mustafin, niset drejt Francës Shkodran Musta është kthyer në të padëshiruar tek Arsenali. Trajneri Unai Emery ka dalë dhe publikisht në media duke
Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë, pjesë e stafit për fondacione Policia i ka dhënë fundn një grupi, pjesë e një stafi për dhënie kredie me qëllim përfitimi. Janë arrestuar 7 persona
Emery kërkon largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së af
Gomarica këngëtare, bëhet virale videoja nga India Një yll indian muzike, ka “rrëmbyer” zemrat online me dhëmbët e mëdhenj, pellushin e shndritshëm, katër këmbët dhe zërin
Njihuni me 5 blerjet më të shtrenjta në histori të Arsenalit, në listë bën pjesë dhe Mustafi Arsenal sapo zyrtarizoi blerjen e fundit, Nicolas Pepe nga Lille për një vlerë rekord të klubit prej 80 milionë euro.
E pabesueshme: Gafa e Shkodran Mustafit bëhet "hit" në internet "Topçinjët" u përballën me Colorado Rapids, në një ndeshje e cila i takoi në tërësi skuadrës së Unai Emery. Arsenal f
Mbarojë pushimet, Xhaka e Mustafi nisen për në SHBA Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, kanë marrë rrugën drejt Shteteve të
Mustafi drejt largimit nga Arsenal, ky veprim do të thotë shumë Shkodran Mustafi ka rritur edhe më shumë spekulimet për një largim të mundshëm nga Arsenali këtë verë. Mbrojtësi shqi
Shkodran Mustafi pranë transfermit të gjigandët e Stambollit Shkodran Mustafi është shumë pranë largimit nga skuadra e Arsenalit. Mbrojtësi me orgjinë kosovare përfundoi një nga
Shkodran Mustafi i ka ditët e numuruara te Arsenali Gazetari David Ornstein ka zbuluar të rejat e fundit nga tregu i transferimeve në lidhje me Arsenalin. Ornstein në me
Arrestohet nga policia punonjësi i zjarrëfikëses që dhunoi pjesëtarin e stafit të kandidatit të pavarur Policia ka arrestuar një punonjës të Bashkisë së Devollit, pasi ai ka dhunuar një prej anëtarëve të stafit të kandidatit
Më i mirë Xhaka apo Mustafi? Edon Zhegrova jep përgjigjen e prerë Ai është ndër futbollistët më të talentuar të kombëtares së Kosovës. Bëhet fjalë për Edon Zhegrovën, futbollistin që së
Mbylli karrierën te Juventusi, Barzaglit i ofrohet një vend në stafin teknik Edhe pse trajneri i Juventusit nuk është përcaktuar ende, klubi i Juventusit është i gatshëm t'i japë një rol në stafin
Mustafi shënon një gol spektakolar në stërvitje (VIDEO) Arsenali është duke u përgatitur për finalen e Ligës së Evropës kundër Chelseat. Futbollistët e Unai Emery ndodhen në
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO) Kemi parë plot raste ku shpesh trajneri e humbet toruan dhe i vërsulet arbitrit, por edhe kur kapet me asistentët e tij
Milani në sulm për Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenali. Mbrojtësi me orgjinë kosovare nuk bën më pjesë në plane
9 arsye pse stafi i aeroportit është aq mirë i informuar për ne (FOTO LAJM) Aeroportet janë vendet ku kontrolli i sigurisë presupozohet të jetë tepër i lartë dhe shumë strikt. Përmes aparatura
Milani nuk heq dorë nga Mustafi, zbulohet oferta Gjiganti italian ia ka vënë syrin qendërmbrojtësit shqiptar, për të cilin i ka bërë gati 20 milionë euro, nëse vendos t’
E bujshme, Milani synon Shkoadran Mustafin Milani është në ndjekje të një qëndërmbrojtësi të ri. "Tuttosport" shkruan se emri i ri për mbrojtjen e Milanit ësht
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët