999 rezultate për

stafi

Gazetarët shqiptarë futen në kampin e tmerrshëm në Siri, por humbin kontaktet Grupi i xhirimit të A2 arriti të hyjë në kampin Al Hawl në Siri. Gazetari Julian Kasapi së bashku më operatorin Endr
Licester-Arsenal, formacionet zyrtare: Nuk ka vend as për Mustafin (FOTO LAJM) Arsenali do të përballet me Leicester Cityn në kuadër të javës së 12-të të Premierligës angleze. Klubet kanë publikua
Pas Xhakës, tifozët nisin me Mustafin: Je legjendë e gjallë (FOTO LAJM) Fitorja e Liverpoolit kundër Arsenalit pati shumë të veçanta, por Shkodran Mustafi sigurisht do të kërkojë ta harrojë nj
Mustafi shënon në portën e tij, Liverpool në epërsi (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit, në një ndeshje të 1/8 së finales në EFL Cup që po zhvillohet momentalis
Rrahu lojtarët e vegjël, shoqërohet në polici trajneri (VIDEO) Një video tronditëse e publikuar dje tregon kushtet skandaloze dhe mënyrën si stërviten fëmijët në klubet e futbollit në
Arsenal – Vitoria de Guimaraes, formacionet zyrtare: Mustafi në fushë, Xhaka në shtëpi Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Vitoria de Guimaraes. Shkodran Mustafi, që po gjen sh
Sheffield United – Arsenal, Xhaka në fushë, Mustafi në shtëpi Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sheffield United dhe Arsenal. Sheffield United dhe Arsenal do të pë
"Bye" Mustafi, Arsenal kërkon mbrojtës Arsenali është duke kërkuar qendërmbrojtës për afatin kalimtar të janarit. Me këtë rast, Shkodran Mustafi mund të largoh
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM) Ndoshta keni menduar se një 123 vjecar duhet të jetë një njeri i moshuar që ka thyer rekord dhe rri i shtrirë në shtrat,
Përse shërben ky trekendësh i zi në kabinën e avionit Kur hipim në avion, ka disa detaje të cilat ne nuk i vemë re apo nuk na bëjnë përshtypje, por që kanë shumë rendësi për
Mustafi: Po më fajësojnë edhe kur s’po luaj Shkodran Mustafi është duke kaluar një moment shumë të vështirë që kur u transferua në Arsenal. Ai është kritikuar sh
Arrestohen dy tifozë futbolli në Sarajevë Dy persona janë arrestuar nga policia në Bosnjë e Hercegovinë, pasi një grup tifozësh futbolli, hyn në ndërtesën e një r
ZYRTARE/ Barzagli mer një rol të ri te Juve Më 16 maj të këtij viti, ish mbrojtësi i Juventusit dhe Italisë Andrea Barzagli vendosi t’i japë lamtumirën futbollit të
Shkodran Mustafi turpërohet në stërvitje nga telenti i Arsenalit (VIDEO) Lojtari më i ri i Arsenal-it, Kieran Tierney u prezantua në mënyrën më të mirë të mundshme në stërvitjen e parë me grupi
Pamje nga vendi i krimit në Prishtinë (VIDEO) asditen e sotme në Lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri. Si pasojë e kësaj, katër perso
Vdes njëri nga katër të plagosurit në Prishtinë Njëri nga katër personat e dërguar në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës ka ndërruar jetë. “4 persona kanë a
BEFASUESE/ Shkodran Mustafi drejt Juventusit Lëndimi i rëndë që pësoi Giorgio Chiellini bëri që drejtuesit e klubit bardhezi të viheshin në lëvizje për të gjetur zëv
"Tërmet" te Shkëndija, kuqezinjtë shkarkojnë gjithë stafin teknik Shkëndija e Tetovës ka marrë një lajm vërtetë të beftë mbrëmjen e së shtunës (31 gusht). Skuadra shqiptare e cila garon
Chiellini nuk e humbet supersfidën, me paterica dhe i ndihmuar nga stafi ngjitet në tribunë (VIDEO) Giorgio Chiellini u dëmtua rëndë dje në stërvitje duke këputut ligamentin e gjurit të djathtë. Kapitenit të Juventusi
Babai i Mustafit: Mirë për të dhe për klubin që të largohet Shkodran Mustafi nuk është duke i kaluar momentet më të mira në Arsenal. Mbrojtësi shqiptar ka qenë shumë i kritikuar