999 rezultate për

stafi

Mustafi afër gjigantit turk Shkodran Mustafi pritet së shpejti të bëhet me skuadër të re. Mbrojtësi shqiptar nuk është në planet e Arsenalit dhe
Mustafi dëshiron largimin nga Arsenal sa më shpejt Mustafi duket se po shikon përpara për një aventurë të re në karrierën e tij prej futbollisti. "Mirror" bën të ditur
Mes lotësh, Fjoralba Ponari njofton largimin nga emisioni (VIDEO) Fjoralba Ponari ka njoftuar mes lotësh largimin nga programi që drejtoi këtë sezon televiziv "Ora e Tiranës". Fjoralba f
Arteta rikthen Xhakën kapiten, ky pritet të jetë formacioni i Arsenalit Arsenali sot do të luajë si mysafir i Bornemouthit, ndërsa Mikel Arteta po përgatitet për ndeshjen e tij të parë që kur
"Jam përpjekur gjithmonë të bëj çmos për Juventus", Mario i jep lamtumirën prekëse tifozëve Mario Mandzukic u largua nga Juventus pas 4 sezonesh e gjysmë. Plot trofe dhe pasion me Juven, tashmë atë e pret një
Ish-mesfushori i Milanit pjesë e stafit të Fiorentinës Fiorentina emëroi në krye të ekipit trajnerin Beppe Iachini. Ky i fundit po përgatit dhe stan e tij teknik dhe një nga e
Mustafi pranë rikthimit në Serie A Shkodran Mustafi pritet që të largohet nga Arsenali në janar. Mustafi nuk dëshiron të qëndrojë më te skuadra londinez
Mustafi i ka ditët e numëruara, klubi i Seria A interesohet për të Ditët e Shkodran Mustafit tek Arsenali janë drejt fundit. Paraqitjet e dobëta në fushën e lojës apo dhe humbja e besimit
Presidenti i Barcelonës i bën dhurata për Krishtlindje stafit dhe lojtarëve Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka përgatitur një surprizë për ekipin e parë për festen e Krishtlindjeve,
ZYRTARE/ FIFA vendos ku do luhet ndeshja Maqedoni-Kosovë Federata Maqedonase e Futbollit vendosi që ndeshja e parë gjysmëfinale e Ligës së Kombeve për kualifikimin në EURO 2020
Nuk e lejnë të festojë, Tare shpërthen ndaj stafit: Mos më çaj trapin (VIDEO) Igli Tare ka festuar i gëzuar dhe i inatosur njëkohësisht fitoren ndaj Cagliarit 1-2 në 5 minutat e fundit shtesë. Ai
"Mësoje Etildën të sillet me stafin": Drejtoresha e larguar, e-mail Ramës dhe dhjetra punonjësve Një email i dërguar nga ish-drejtoresha e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, të larguar tashmë, ka filluar të qark
Universiteti i Durrësit jep njoftimin e rëndësishëm për studentët dhe stafin Universiteti “Aleksandër Moisu” në Durrës njofton se ditën e sotme është njohur me me akt konstatimin e ekspertëve të In
Doli i gjallë nga rrënojat por vdiq më pas, flet drejtori i spitalit Arben Zenelaj, Drejtor i spitalit të Traumës, i ftuar në “Abc-ja e Mëngjesit’ ka treguar detaje nga pritja e të plagosu
Legjenda e Arsenalit: Xhaka nuk mund të vrapojë, Mustafi edhe me keq Arsenali mbetet një rrëmujë e madhe sipas legjendës së klubit Charlie Nicholas, i cili i ka kritikuar ashpër Shkodran Mu
"Tërmeti nuk paralajmëron as ne pronarët", Sara i kthehet ndjekësit që sulmoi Lorin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Lori Hoxha postoi një foto ku shprehej mirënjohëse ndaj stafit të Top Channel që kanë qëndruar në kry
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Solidarizohet edhe "Klanifornia", çfarë do të ndodhë me spektaklin këtë javë (FOTO LAJM) Spektakli i humorit "Klanifornia" nuk do të mbahet këtë javë për shkak të situatës që po kalon vendi. Stafi i këtij p
Mustafi u bashkohet lutjeve për Shqipërinë: Në duar të Zotit (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare i Arsenalit, Shkodran Mustafi, i është bashkuar numrit të madh të futbollistëve që
Harmoni në Kombëtare, Hysaj fton lojtarët dhe stafin për darkë Kombëtarja shqiptare e futbollit ka kaluar një natë ndryshe në grumbullimin e saj në Durrës. Trajneri Reja anuloi stë