999 rezultate për

stafi

Stafi i autoambulancave po transporton një pacient me COVID-19 pa veshjet mbrojtëse? (VIDEO) Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar transportimin e një pacienti të prekur me koronavirus nga stafi i ambulancave, sipas
Gënjeu mjekët dhe rrezikoi të tjerët: Si humbi jetën nga pakujdesia 73 vjeçarja 73 vjeçarja nga Durrësi, me iniciale Xh. G.,është viktima e parë e shënuar në Shqipëri nga koronavirusi. E moshuara, ish
Urimi special i Shkodran Mustafit për 8 mars Shkodran Mustafi ka bërë një urim të veqantë në ditën e gruas. Në gjithë botën 8 marsi është dita që i kushtohet grua
Aksidenti tragjik, mes 9 viktimave edhe vëllai i bomberit të Liverpool (FOTO LAJM) Një aksident tragjik i ka marrë jetën 9 futbollistëve në Guine dhe 18 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në autobus po
Prindërit përplasen me stafin e gjimnazit, pezullohet mësimi në Fier Paniku dhe kaosi vazhdon akoma në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, aty ku një ditë më parë u helmuan 58 nxënës dhe 2 m
Koronavirusi, Twitter i kërkon stafit të punojë nga shtëpia Twitter kërkoi nga punonjësit e tij të punojnë nga shtëpitë, për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së koronavirusit.
Politikani italian vetizolohet nga frika e koronavirusit, ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO) Frika nga koronavirusi ka bërë që presidenti i rajonit të Lombardisë në Itali, Attilio Fontana të japë sot një mesazh pë
Mustafi tregohet i sinqertë dhe rrëfen të ardhmen Shkodran Mustafi është rikthyer të jetë protagonist me skuadrën e Arsenalit nën drejtimin e trajnerit Mikel Arteta.
Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe loj
"Do pensionohesha po mos kisha besim te aftëstë e mia" Shkodran Mustafi e pranon se do të tërhiqej te futbolli nëse nuk do kishte me besim te aftësitë për tu rikthyer në formë
Arteta i thur elozhe Mustafit Shkodran Mustafi është rikthyer në protagonist te Arsenali. Mbrojtësi shqiptar kishte bërë disa gabime në ndeshjet e
"Topçinjtë" marrin lajme të mira nga Mustafi, heqin dorë nga merkatoja Arsenali ka marrë lajmë të mira nga mbrojtësi Shkodran Mustafi i cili la fushën në ndeshjen ndaj Bournemouth. Lëndimi
Dëmtimi i Mustafit ngre në "këmbë" Arsenalin, Arteta e konfirmon se janë treg për një ose dy përforcime Dëmtimi i rëndë i Mustafit ka detyruar Arsenalin të hidhet në sulm për përforcimi ditët e fundit të meraktos. Ata tas
Mustafi largohet nga Arsenali E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë larg nga Arsenali. Hipoteza konfirmohet nga babai i tij, Kujtim Mustafi, i
"Mësoje Etildën të sillet me stafin", Gjonaj përballet me drejtoreshën që e nxorri zbuluar te Rama Një përballje pak ndryshe nga herët e tjera ka ndodhur ditën e sotme në Komisionin e Medias. Ministrja e Drejtësisë,
Gabimi në përballjen me Chelsean, Mustafi u kërkon falje tifozëve Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadr
Arsenal publikon letrën e Mustafit për tifozët: Ndonjëherë nuk ju kuptoj! Futbollisti gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi nuk është kursyer, teksa i është përgjigjur kritikave të tif
Mustafi i drejtohet tifozëve të Arsenal me një letër Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj fut
Arteta konfirmon një largim të mundshëm të Mustafit këtë muaj Trajneri Mikel Arterta e ka konfirmuar se Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenali qysh këtë muaj, përkundër probl
Iu lut stafit ti mbanin djalin në spital, pak orë më vonë vdes nga meningjiti Një nënë e dëshpëruar iu lut stafit të spitalit t’ia mbanin foshnjen për kujdes mjekësor, disa orë pasi vdiq nga meningj