999 rezultate për

stafi

Edhe Roma e gjen zgjidhjen, futbollistët dhe stafi teknik heqin dorë nga 4 paga mujore Ndërkohë që në Itali nuk ka ende një vendim në lidhje me ndërprerjen e pagave të futbollistëve, një tjetër klub e ka gje
Stafi i zhgënyer: Ellen DeGeneres s'është aq e mirë sa duket Nikkie Tutorials, grimierja dhe YouTuber-ja që u intervistua nga Ellen pak muaj më parë, tha për një revistë hollandeze
Jo vetëm mjekët dhe infermierët, edhe stafin mbështetës do të marrë pagë shtesë në Kosovë Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e mbajtur mbrëmjen e së premtes, ka miratuar vendimin për ndryshimin dhe plotë
Rasti i parë në Mallakastër: Infektohet infermierja, i gjithë stafi në karantinë Shënohet sot rasti i parë në Mallakastër. Mësohet se një infermiere e Qendrës Shëndetësore Aranitas ka rezultuar pozitiv
Manchester United refuzon paketën e qeverisë, vazhdon të paguaj stafin Man United kaa vendosur mos zgjedhë rrugën e Liverpool dhe disa klubeve të tjera në Premier League. Para disa ditësh,
Pas Juventusit edhe Interi pranon uljen e pagave Pas vendimit që morën lojtarët e Juventusit dhe stafi për të ulur pagat për shkak të krizës nga koronavirusi edhe te Int
Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord Teksa koronavirusi po merr mijëra jetë çdo ditë që kalon, edhe ngjarje të tjera të dhimbshme vazhdojnë të ndodhin nëpër
Klubi më i "pushtuar" nga koronavirusi del nga karantina Klubi spanjoll i futbolli, Valencia, ishte ekipi më i prekur nga koronavirusi. Media spanjolle bënë me dije se 25% e sta
Infektohet personi i parë me Covid-19 nga stafi shëndetësor në Kosovë Klinika Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ka thënë se një ditë më parë ka regjistruar personin e par
Lojtari i Fenerbahçes infektohet me koronavirus Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, s
Punonjësja e Hipotekës infektohet me koronavirus, karantinohet i gjithë stafi Edhe Hipoteka në Korçë është mbyllur. Kjo pasi një punonjës e Agjencisë së Kadastrës së Korçës është zbuluar si e in
Spitali Amerikan i përgatitur për koronavirusin, trajnon stafin dhe bën gati një godinë (VIDEO) Shqipëria është duke u përballur me krizën e koronavirusit dhe sfida kryesore tashmë është të trajtohen të sëmurët që do
E FRIKSHME/ Vizitori infektoi 66 vjeçarin, ai ia ngjiti koronavirusin stafit të Sanatoriumit dhe pastaj vdiq I ngjan një thrilleri të vërtetë ajo që ka ngjarë tek Sanatoriumi, ku një vizitor nga Italia ka infektuar fillimisht 66
Dyshohej se kishte koronavirus, del rezultati për 15-vjeçaren Mostra e pacientes nga Pogradeci, e cila ka shfaqur simptoma të COVID-19 ditët e fundit, ka dalw negative. Pacientja
Mësuesi i shkollës private në Korçë me koronavirus, prindërit njoftohen pas një jave (FOTO LAJM) Një mësues pranë shkollës private “Omiros” në Korçë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Abcnews.al raporton se gjith
KORONAVIRUSI/ Si të mos infektohemi nga shitësit e ushqimeve e perimeve Punonjësit e ushqimoreve rrezikojnë të ndosin dhe infektojnë produktet në rast se nuk mbajnë higjienë personale dhe stan
Reagon stafi i hoteleve të Ronaldos: Nuk dimë asgjë Raportet që hoteli i Cristiano Ronaldos ishte gati të shndërrohej në një infermieri për të prekurit me coronavirusit nuk
Nuk tregoi se ishte me koronavirus, vetëkarantinohen 18 persona nga stafi mjekësor në Fier Ka shkuar në 18 persona, stafi mjekësor i cili është vetëkarantinuar. Mes tyre 3 mjeke dhe pjesa tjetër infermiere dh
Gruaja në Fier që gënjeu mjekët në gjendje të rëndë: 18 pjestarë të stafit spitalor karantinohen Pesë raste të reja iu shtuan ditën e sotme listës së të infektuarve me koronavirus në Shqipëri duke e çuar numrin total
I gënjeu e sëmura, i gjithë stafi i spitalit të Beratit në karantinë Koronavirusi ka paralizuar vendin, ndërkohë deri tani janë zyrtarisht 33 shtetas të infektuar nga COVID-19. Një ndër