999 rezultate për

stadiumin

Merret vendimi, ja kur do të luhet sfida Laçi-Skënderbeu Pas polemikave të shumta, të shkaktuara nga vendimi paraprak për të shtyrë me një afat të pacaktuar ndeshjen mes Laçit d
“Tirona Fanatics” ironizojnë me presidentin Halili Ndeshja mes Teutës dhe Tiranës ishte parashikuar të startonte në orën 14:00, porn ë stadiumin “Tofik Jashari” në Shijak
Tifozëri e mrekullueshme, zikaltërit mbushin stadiumin ndaj Genoas Skuadra e Interit po zhvillon sezonin më të mirë në viteve të fundit ku e shohin veten në vendin e 2 pas 10 ndeshjes. Kj
Rama jep lajmin e madh për Kukësin: Do të ndërtojmë një stadium modern Kryeministri Edi Rama zbuloi këtë të martë nga Kukësi se, një nga vendimet e nesërme të qeverisë, do të jetë miratimi i
Tragjedia në stadiumin e Licester City, sa është numri i viktimave nga rrëzimi i helikopterit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas ndeshjes Leicester City-West Ham United. Helikopteri i pronarit të Leicester City,
Autobusi i Lazios sulmohet nga tifozët e Marseilles Autobusi i skuadrës së Lazio është goditur me gurë para së të hy në stadiumin "Velodrome", pasi tifozët e Olympique Mars
Merret vendimi, stadiumi Wembley nuk do të shitet Pronari i Fulhamit, Shahid Khan, e ka tërhequr ofertën prej 600 milionë paund për të blerë stadiumin kombëtar të Anglisë
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Perez tregon super projektin 525 milionësh Florentino Perez shpjegoi qëllimin e borxhit për të filluar punimet e stadiumit dhe dha detaje mbi procesin e rimodelimi
Reali 500 milion euro borxh për stadiumin e ri luksoz Presidetni i Real Madridit, Florentino Perez është raportuar se do të kërkojë një shumë rreth 500 milion euro borxh në m
Në kërkim të keqbërësit, kështu i vrasin urithët në stadiumin "Kharkiv" Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fushën e Shakhtar Donetsk, ku urithët kanë hapur disa vrima gjatë natës në fushën
Skandal në Berat, klubi mbyll stadiumin prej frikës së tifozëve (VIDEO) Tomori triumfoi ndaj Bylisit me rezultatin 2-1 në takimin e vlefshëm për Kupën e Shqipërisë. Kjo sfidë është zhvilluar p
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Tottenham në javë për rikonstrukturimin e stadiumit Skuadra e Tottenhamit do të jetë një nga skuadrat me stadiumin më të bukur në botë. Por ajo që është vënë re së fundmi ë
Shikoni vallëzimin e çmendur që bën Anita Haradinaj në stadium (VIDEO) Bashkëshortja e kryeministrit, Ramush Haradinaj, realizon vallëzimin “Fortnite Challenge” në stadiumin "Fadil Vokrri".
Gruaja e Haradinajt çmend rrjetet sociale me këtë kërcim (VIDEO) Bashkëshortja e kryeministrit, Ramush Haradinaj, realizon vallëzimin “Fortnite Challenge” në stadiumin "Fadil Vokrri".
Shikoni rënien qesharake të Mourinhos gjatë hyrjes për në stadiumin Wembley (VIDEO) Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në stadiumin “Wembley” ku skuadra e An
Në këtë vit do të rinovohet stadium "Santiango Bernabeu" (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vite, duke biseduar dhe negociuar me arkitektë të ndryshëm dhe institucione financiare për ta rinovuar
Shqipëri-Izrael, agjentët sekret do "pushtojnë" stadiumin Prej disa ditësh stadiumi “Elbasan Arena” ka bërë ndarjet e vendkalimeve të stafeve dhe skuadrave për ditën e premte kur
Futbollistët e Kosovës emocionohen gjatë stërvitjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” Kombëtarja A e Kosovës, sot ka zhvilluar stërvitjen e parë në stadiumin e porsarinovuar “Fadil Vokrri” në Prishtinë, der