999 rezultate për

stadiumin

Fiorentina përgatit koreografi të veçantë me rastin e një vjetorit të vdekjes së Astorit (FOTO LAJM) Në ndeshjen e Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Atalantës e planifikuar më 27 shkurt në stadiumin Artemio Franchi
Vijojnë punimet intensive në stadiumin "Arena Kombëtare" (VIDEO) FSHF ka bërë publike një video ku prezanton fazën e punive të stadiumit "Arena Kombetare". Duket se gjithçka tashmë ka m
Njihuni me stadiumin më modern në planet (VIDEO) Më 3 shkurt në Atlanta të SHBA-ve do të inagurohet stadiumi madhështor i "Mercedes-Benz", i cili do të mirëpresë një nde
Kjo është data dhe stadiumi i finalës së Kupës së Mbretit Momentalisht “Kupa e Mbretit”, është duke luajtur ndeshjet e 1/8-ave, por Federata Spanjolle e Futbollit, ka zyrtarizuar
Stadiumi i ri i Tottenhamit të lë pa fjalë, shikoni si duket (VIDEO) Tottenhami shumë shpejt do të ketë stadiumin e ri gati. Shtëpia e re e Spërsave do të jetë gati në fund të muajit shkurt
Superkupa e Italisë Juventus-Milan, njihiuni me stadiumin modern (FOTO LAJM) "Xhevahiri i shkëlqyeshëm". Kjo është nofka e stadiumit të "Mbretit Abdullah" që do të organizojë Superkupën Italiane me
Tottenhami në muajin shkurt debuton në stadiumin e ri (VIDEO) Tottenham shumë shpejt do të ketë gati stadiumin e ri. Spërsat njoftuan fillimisht se do debutonin në stadiumin e ri
Southampton befason Manchester City-t (VIDEO) Southamptoni e ka shënuar golin e barazimit në ndeshjen kundër Manchester Cityt, duke e dërguar perkohesisht rezultatin
Stadiumi Tottenhamit, do të jetë gati në fillim të vitit 2019 Tottenhami po i zhvillon prej dy vitesh ndeshjet në stadiumin Wembly kjo për shkak se po ndërton një stadium të ri dhe
Tifozët e Dotmundit janë të çmendur, shikoni çfarë bën në stadium e Dusseldorfit (FOTO LAJM) Borussia Dortmund po bën një sezon perfekt këtë edicion futbollistik, shkruan Albeu.com. Por klubi verdhezi kanë një
Messi i pranishëm në Bernabeu për të parë ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Në prag të finales të madhe mes River Plate dhe Boca Juniors që do të zhvillohet sonte në “Santiago Bernabeu” prej orës
FSHF merr vendimin, ndryshon orari i 2 ndeshjeve Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të afrojë me 30 minuta dy sfidat e nesërme, atë mes Kamzës dhe Luftëtarit të
Kërcënim me bombë në stadiumin e Boca Juniors Boca Juniors është një klub i njohur si në Argjentinë edhe në të gjithë globin tokësor. Siç raporton gazetari italia
Manchester United ngec sërish, barazon në transfertë ndaj Southamptonit (VIDEO) Manchester United ka barazuar në transfertë ndaj Southamptonit me rezultatin 2-2 në stadiumin "St. Mary's Stadiumin".
Telenovela vijon, River Plate refuzon të luajë në stadiumin "Santiago Bernabeo" Klubi Argjentinas ka dalë me një deklaratë zyrtare duke refuzuar që të luajë në finalen e dytë kundër Boca Juniors në st
Ka formën e vaginës, Katari çudit botën me stadiumin e ri Stadiumi “Al-Vakrah” në Katar është kujtuar nga komentuesit e shumtë stadiumi në “formë vagine”. Kjo vepër e projektu
Pamje emocionuese, tifozët e Shkupit dhurojnë spektakël në stadium (VIDEO) Ndeshja e sotme në kampionatin maqedonas mes dy skuadrave shqiptare, Shkupit dhe Renovës ka sjellë një moment fantastik
Tifozët e Boca Juniors mbushin stadiumin dhe në stërvitje Superclasico-ja argjentinase mes Boca Juniors dhe River Plate është cilësuar si derbi më i bukur dhe entuziast në botë,
FSHF 2.5 milionë euro për stadiumin e ri të Kukësit Federata Shqiptare e futbollit ka akordur 2.5 milionë euro për stadiumin e ri të Kukësit. Një bashkepunim 50% me 50%
Skandal në stadiumin e Juventusit, policia arreston 41-vjeçarin se shiste kokainë Pragsfida kundër Manchester United ka nisur me një aksion policor, fare pranë një prej hyrjeve të stadiumit bardhezi. Me