999 rezultate për

stadiumin

De Biasi xheloz që la Shqipërinë e jo për stadiumin e ri, flet edhe Igli Tare Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontr
Shqipëri-Francë, statistikat e ndeshjeve mes dy kombëtareve Sot, në ora 20.45 në praninë e më shumë se 22 mijë sportdashësve do zbresin në fushën e blertë për ndeshjen e tyre të fu
Prag ndeshja Shqipëri-Francë, mediat më të famshme franceze thurin elozhe për stadiumin "Air Albania" Ndeshja Shqipëria – Francë do të luhet sot me fillim nga ora 20:45 ku edhe do bëhet përurimi i stadiumit të ri kombëtar
Franca me yjet zbarkon në "Air Albania Stadium" (VIDEO) Lojtarët dhe stafi teknik i Francës ka zbarkuar në stadiumin "Air Albania". Pak minuta pasi nga stadiumi "Air Albania
Rama takon kombëtaren në stadiumin e ri: Këtu duhet me dhënë jetën (VIDEO) "Çuna ta gëzoni dhe ta nderoni fanellën". Kështu iu drejtua kryeministri Edi Rama lojtarëve të kombëtares shqiptare të f
Do të shkundin stadiumin, kush janë këngëtarët që do të përformojnë në Air Albania Të dielën do të luhet ndeshja e parë në stadiumin e ri “Air Albania”. Më datë 17 nëntor, do të mbahet edhe ceremonia e p
Tribuna Qemal Stafa: FSHF bën publike emrat e rinj në stadiumin Kombëtar Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar, emrat e rinj të stadiumit të rinovuar në kryeqytet. Qendra Sportive Ku
Strakosha rrëfehet për stadiumin e ri dhe Kombëtaren Në një rrëfim për "Corriere dello Sport", Tomas Strakosha u ndal te disa çështje. Fillimisht portieri i Kombëtares ceku
"Luani i zjarrtë" inaguron në mënyrë spektakolare stadiumin (VIDEO) Klubi argjentinas, Estudiantes de La Plata është rikthyer në stadiumin ku shkruajti historinë në një mënyrë spektakolare
ZYRTARE/ Shqipëri-Francë, UEFA jep vendimin përfundimtar për stadiumin Nuk ka më dilema, pasi UEFA ka zyrtarizuar edhe vendin ku do të zhvillohet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Fra
U largua nga stadiumi pas zëvendësimit, Ronaldo reagon në 'Instagram' (FOTO LAJM) Juventusi mposhti mbrëmjen e djeshme Milanin me rezultatin 1-0 falë golit të shënuar nga Paolo Dybala në minutën e 77-të
Ndeshja testuese në stadiumin e ri, ekzekutohet himni i Champions League (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme p
Reja flet për tifozët dhe stadiumin e ri Trajneri i kombëtares, Edoardo Reja ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp nga ambientet e FSHF, ku ka shpallur l
UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar, në një ditë ku të pranishëm në impiant do të
12 ditë nga ndeshja Shqipëri-Francë, 'Arena Kombëtare' peng i UEFA-s (FOTO LAJM) Shumë zhurmë rreth ndeshjes Shqipëri-Francë. Biletat ishin një nga çështjet e diskutuara më së shumti, ndërkohë që nuk n
Roma-Napoli, formacionet zyrtare: Gati super ndeshja e Seria A (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për super sfidën mes Romës dhe Napolit Nga ora 15:00, Roma dhe Napoli do t’i matin
Stadiumi "Fadil Vokrri" do të zgjerohet me 20 mijë ulëse Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka konfirmuar planet për zgjerimin e stadiumit ‘Fadil Vokrri’. Kapaci
David Beckham zbulon stadiumin e ri të Interit (FOTO LAJM) David Beckham ka zbuluar sot projektin për ndërtimin e një stadiumi dhe një megakompleksi sportiv në pronësi të skuadrës
Milani dhe Interi do ndërtojnë stadiumin e ri aty ku ndodhet "San Siro" Milani dhe Interi shkojnë përpara së bashku, shumë kompakt dhe me objektivin për të ndërtuar stadiumin e ri në zonën ku
Tifozët nga Tuzi i dhanë mbrëmë Kosovës mbështetje të madhe ndaj Malit të Zi Kosova mori mbrëmë një përkrahje të madhe në ndeshjen me Malin e Zi. Përveç Dardanëve që ishin të pranishëm në stadiu