999 rezultate për

stadiumin

Ashtu si në Gjermani edhe Lazio po mendon ta mbushë stadiumin me tifozë Me shpresën se Serie A do kthehet të luaj nga mesi i qershorit, ekipe si Lazio po mendojnë disa strategji për të zëvendë
Kryetari i komunës së Milanos: Nuk më intereson projekti për stadiumin e ri të Milanit dhe Interit Kryetari i Milanos, Guisepe Sala ka komentuar për projektin për ndërtimin e stadiumit të ri të Milanit dhe Interit në zo
Rikthehet Bundesliga, stadiumi i skuadrës gjermane "mbushet" me tifozë (VIDEO) Bundesiga rikthehet ditën e sotme dhe sigurisht që do të jetë pa tifozë. Populli gjerman është shumë i veçantë dhe për t
Stadiumin më modern dhe super skuadër, ky është mega-plani i Perez prej 1 miliard eurosh Gazeta ‘AS’ në faqen e parë të saj sot ka zbuluar planin e madh të Florentino Perez, i cili planifikon të investojë 1 mi
Pas Kukësit, Shqipëria po bëhet edhe me një tjetër stadium modern Edi Rama teksa gjendej sot Korçë dha një lajm të mirë për stadiumin e Skënderbeut. Rama e cilësoi si qesharake gjendj
Për të përfunduar sezonin FA i ofron Premier League edhe stadiumin "Wembley" Federata Angleze e Futbollit i ka ardhur në ndihmë kampionatit vendas duke i ofruar edhe stadiumin Wembley për të përfun
Ronaldo del nga shtëpia, stërvitet në stadiumin e Madeira Cristiano Ronaldo nuk ka rezistuar me tepër për tu stërvitur në ambjentet e shtëpisë. Dnoticias’ raporton se 35 vjeça
Tottenhami kthen stadiumin luksoz në depozitë ushqimore Tottenham ka hapur stadiumin e tyre për të ndihmuar të prekurit gjatë krizës së koronavirusit. Klubi ka qenë në disku
Tjetër veprim i madh nga Reali, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore Real Madrid vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër Covid-19. Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se k
Tërmeti dëmton stadiumin e Dinamo Zagreb Termeti që ka goditur Zagrebin e Kroacisë, në ora 06:23 të mëngjesit të sotëm, ka shkaktuar dëme të mëdha materiale, kur
Njeriu që dizajnoi stadiumin e Barcelonës, ndërron jetë nga koronavirusi Vittorio Gregotti, një arkitekt italian që dizajnoi stadiumin e Barcelonës për Lojërat Olimpike 1992, ka ndërruar jetë s
Inter dhe Milan akord për stadiumin e ri Inter dhe Milan kanë bashkuar forcat dhe janë gati për ndërtimin e stadiumit të ri. Presidenti i Milan, Paolo Scaroni
Njihuni me stadiumin më famëkeq në botë, Leo Messi pati çrregullime të pazakonta kur luajti këtu “Estadio Hernando Siles, La Paz” në Bolivi është stadiumi i Kombëtares dhe klubeve më të mëdha rivale në ligë, Bolivar d
UEFA vendos se ku do të luhen finalet e Ligës së Kampioneve në 3 sezonet e ardhshme Sipas footballlondon, UEFA pas një takimi që kanë mbajtur në Amsterdam ka vendosur për vendet se ku do të zhvillohen fin
Kukësi-Tirana, publikohet çmimet e biletave në stadiumin "Air Albania" Klubi i Kukësit ka njoftuar se nga dita e nesërme do të nisë shitja e biletave për ndeshjen ndaj Tiranës, që do të zhvil
Ballistët i futin tmerrin maqedonasve, skuadra e njohur ua ndalon hyrjen në stadium Skuadra maqedonase Akademija Pandev ua ka ndaluar Ballistave hyrjen në stadium për ndeshjen me Shkëndinë. Ndeshja e j
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Merr fund pritja, Milani dhe Interi me stadium të ri Dy skuadrat e Milanos Interi dhe Milani janë një hap larg marrëveshjes për stadiumin e ri. Mitiku "San Siro" me shumë
Blerja më e re çon në "peshë" stadiumin, Tottenham kalon në epërsi ndaj City-t (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 63' të ndeshjes. Menjëherë pas daljes më të kuq të mbrojtë
Stadiumi i ri, zbulohet shifra që FSHF do për një ndeshje Pas derbit të kryeqytetit, stadiumi i ri kombëtar do të hapë dyert edhe për ndeshjen mes Kukësit dhe Partizanit. Një