999 rezultate për

squad

Margot Robbie pas ''Suicide Squad'' kërcënohet me vdekje Aktorja e famshme australiane arriti kulmin e karrierës së saj pas rolit të Harley Quinn në filmin e famshëm “Suicide Sq
Facebooku dhe Instagrami sulmohen nga hakerat Facebooku dhe Instagrami kanë dështuar sot herët në mëngjes në mbarë botën për rreth një orë pas një sulmi kibernetik. T
European SuperLeague, ja projekti me 20 ekipe (FOTO LAJM) Klubet më të mëdha të Europës në futboll po kërkojnë të krijojnë një ligë të re për futbollin europian që do të mblidhte
Lamborghini me një model të ri (FOTO-LAJM) Nga pista në rrugë, Gallardo LP 570-4 Squadra Corse tashmë mund të ncjerrë nga 0 deri 100 km/h në 3,4 seconda. Në pri