999 rezultate për

sporti

Dalin SMS para vdekjes, Astori i shkruajti shokut për herë të fundit Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit ndërsa të gjitha ndeshjet në S
Françeska Jaçe më sportive se kurrë dhe pa make-up (FOTO LAJM) Ish banorja e ''Big Brother'' Françeska Jaçe së fundmi sipas mediave rozë është ndarë nga biznesmeni i njohur shqiptar A
Drejtori sportiv i PSG: Në fushë Neymar është lojtari më i mirë në botë Sipas Drejtorit Sportiv, Antero Henrique, braziliani po e ndihmon shumë PSG-në si në fushë po ashtu edhe jashtë saj, me
Gazetarja sportive injoron Hygertën dhe Enkeleidën: Kush janë këto?! Pak muaj më parë ishte kolegia e saj, Ilda Bejleri ajo që u shpreh për Enkeleida Zekon dhe Hygerta Sakon se ishin gazeta
Vazhdojnë bisedat rreth eksportit të miellit serb Maqedonia dhe Serbia këtë fundjavë duhet t’i vazhdojnë bisedat rreth transportit të miellit serb në vend. Nëse nuk arrih
Zhitounija: Të vazhdojnë negociatat për eksportin e miellit serb në Maqedoni Mullixhinjtë en“Zhitounija” nga Novi Sadi, kërkojnë vazhdimin e negociatave për eksport të miellit serb në Maqedoni dhe
Igli Tare tregon ëndrrën e tij: Dua të jem trajner i Kombëtares shqiptare Igli Tare është konfirmuar si një ndër më të suksesshmit në këtë rol, i përzgjedhur në mënyrë plebishitare si Drejtori S
Skandali i radhës nga sportistët shqiptar dhe Jashanica del pozitiv në testin anti-doping Bajram Jashanica ka dalë pozitiv në testin anti-doping, pas kontrollit që iu bë pas ndeshjes Skënderbeu-Jang Bojs 1-1, z
Lirimi nga Shkupi së shpejti do të garojë në Formula 1 me Luis Hamiltonin (VIDEO) Një djalosh i ri shqiptar 18-vjeçar me vendbanim nga Bochumi i Gjermansë, por me prejardhje nga Shkupi, e ka ëndrrën e t
Rihanna vjen sportive dhe me stil (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rihanna njihet për stilin e saj unik. Ajo është shfaqur në aeroport me tuta sportive të
Roger Federer sportisti më i mirë i vitit Tenisti Roger Federer ka qenë fituesi më i madh në "Laureus World Sports Awards", duke u shpallur sportisti më i mirë i
I mbijetoi manisë tërë këto vite, Manushi bën ndryshimin e madh Këtë herë Manushi si rrallë herë mori pjesë në një program argëtues bashkë me Luanën. Kështu pas eksperiencës së suk
Bora e dendur shkakton tragjedi, sportisti përplaset me makinë dhe vdes Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak më parë në Amerikë. Sportisti, Justin Haystrand, ka humbur jetën në një aksident me
Deputeti i PD-së: Projekti “1 miliard” i dëmshëm dhe korruptiv, ja skandali i zgjerimit të Portit në Porto Romano Deputeti i Partisë Demokratike Hekuran Hoxhalli, ka adresuar një sërë akuzash të forta ndaj qeverisë “Rama” sa i përket
Drejtori Sportiv i Interit sqaron situatat e yjeve në ekip Drejtori Sportiv i zikaltërve Ausilio ka folur për situatën e vështirë që po kalon skuadra në 10 javët e fundit. “Ës
Gazetaret sportive flasin për vështirësit në këtë profesion: Na paragjykojnë se nuk marrim vesh Ato janë ndër gazetaret më të mira të sportit të cilat prej vitesh janë prezentë “në fushën e blertë” për të transmetuar
Shpallen 10 sportistët më të mirë, rebelohet Erkand Qerimaj Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar (KOKSH), ka publikuar listën me 10 sportistët më të mirë të vitit 2017. Ajo kryesohet
Pyetjet e reja, tarifat dhe numri i gabimeve për patentat Të gjithë personat që dua të pajisen me leje drejtimi për automjete, do të përballem në rregulla të reja duke filluar 1
Shqipëria përfaqësohet me 7 sportistë në Evropian Shqipëria do të përfaqësohet në Europianin e Peshëngritjes me 7 sportistë, 6 meshkuj dhe një femër. Federata Europian
Flet Drejtori Sportiv i Leipzigut për Werner: Ai ka kontratë deri në 2020, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar Timo Werner ka hedhur poshtë një ofertë për vazhdimin e kontratës me klubin e RB Leipzig, sipas raporteve të fundit nga