999 rezultate për

sporti

Tregtia me Serbinë, pas 30 vitesh rihapet eksporti i të imtave Shqipërisë i ndizet pas 30 vitesh drita e gjelbër e eksportit të të imtave dhe mishit të tyre nga ana e Serbisë. Në n
Skandali i pronave në Lezhë, kush janë personazhet e sportit të përfshirë Ditën e sotme policia ka arrestuar kryetarin e Bashkisë Lezhë dhe 6 zyrtarë të rëndësishëm në këtë bashki. Paraditen
Nga e hëna s'ka autobusa për Podujevë Nga dita e hënë, Shoqata e Transportit të Autobusëve në Podujevë, do të hyjë në grevë, kjo për shkak të taksive ilegale.
Katër materiale të cilat nuk do të duhej t’i lani me zbutës Të gjithë i duan rrobat të pastra, me aromë dhe të buta, mirëpo disa stofra nuk bën të trajtohen me zbutës. Ja cilat jan
Sportisti rreh mizorisht me grushta të dashurën (VIDEO) Një video është bërë virale dhe është shpërndarë në rrjetet sociale. Fillimisht u publikua nga kanali i njohur “KRIS
Tottenham rrezikon ta humbasë për dy vjet yllin e tyre Tottenhami mund të humbasin sulmuesin Heung-Min Son për dy vite, pasi ai nuk e ka kryer ushtrinë në vendlindjen e tij.
Drejtorit sportiv i PSG-së del hapur: Nuk mund ta garantoj qëndrimin e Neymarit Gazeta franceze "L'Equipe" zbuloi se ka pasur një takim mes Antero Henriques, drejtorit sportiv të PSG dhe agjentit të N
Aksidentohet autobusi, sportistët në gjendje të rëndë Nëntë pjestarë të ekipit të basketbollit të Illinois të shtunën mbrëmë pësuan një aksident, teksa autobusi i tyre u përp
Drejtonin urbanët të dehur, policia u bën zborin shoferëve (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet në funksion të shqetësimeve të qytetarëve për transportin publik, me qëllim p
Festa e 8 Marsit, transporti publik falas për gjitha gratë dhe vajzat në Tiranë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, rezervoi një urim të veçantë sot, në 8 Mars, për të gjitha gratë dhe vajza
Kur atletët dhe tifozët e sportit luftuan kundër motit! (FOTO LAJM) Lojërat Olimpike në Pyeongchang ishin një nga lojërat më të ftohta gjatë viteve të fundit. Moti shkaktoi që zyrtarët
Milan dhe Inter ndezin derbin dhe në merkato, Kovacic dëshirë e përbashkët Sipas gazetës Tuttosport, Interi u përpoq ta rikthente Kovacicin në merkaton e janarit, por Reali ia mbyllën derën për n
Metoda të pazakonta të transportit që thyejnë çdo kufi! (FOTO LAJM) Nuk ka kufizime për imagjinatën njerëzore dhe aftësinë e tyre për t'u përshtatur me aftësitë e papërshtatshme. Por n
Dalin SMS para vdekjes, Astori i shkruajti shokut për herë të fundit Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit ndërsa të gjitha ndeshjet në S
Françeska Jaçe më sportive se kurrë dhe pa make-up (FOTO LAJM) Ish banorja e ''Big Brother'' Françeska Jaçe së fundmi sipas mediave rozë është ndarë nga biznesmeni i njohur shqiptar A
Drejtori sportiv i PSG: Në fushë Neymar është lojtari më i mirë në botë Sipas Drejtorit Sportiv, Antero Henrique, braziliani po e ndihmon shumë PSG-në si në fushë po ashtu edhe jashtë saj, me
Gazetarja sportive injoron Hygertën dhe Enkeleidën: Kush janë këto?! Pak muaj më parë ishte kolegia e saj, Ilda Bejleri ajo që u shpreh për Enkeleida Zekon dhe Hygerta Sakon se ishin gazeta
Vazhdojnë bisedat rreth eksportit të miellit serb Maqedonia dhe Serbia këtë fundjavë duhet t’i vazhdojnë bisedat rreth transportit të miellit serb në vend. Nëse nuk arrih
Zhitounija: Të vazhdojnë negociatat për eksportin e miellit serb në Maqedoni Mullixhinjtë en“Zhitounija” nga Novi Sadi, kërkojnë vazhdimin e negociatave për eksport të miellit serb në Maqedoni dhe
Igli Tare tregon ëndrrën e tij: Dua të jem trajner i Kombëtares shqiptare Igli Tare është konfirmuar si një ndër më të suksesshmit në këtë rol, i përzgjedhur në mënyrë plebishitare si Drejtori S