999 rezultate për

sporti

Zyrtare: Milan konfirmon shkarkimin e Mirabellit Milani zyrtarisht i ka ndarë rrugët me drejtorin sportiv Massimiliano Mirabelli. Mirabelli iu bashkua Milanit nga riv
Igli Tare do të drejtojë Milan? Presidenti i ri i kuqezinjve, Skaroni ka shkarkuar nga posti i drejtorit sportiv, Mirebelin edhe pse kontrata e tij me M
Neymar shfaq talentin në një sport tjetër, bën gjuajtje profesionisti (VIDEO) Neymar në Botërorin "Russia 2018" nuk ka bërë një paraqitje të mirë , madje ka rënë "preh" e kritikave të shumta për sim
SKANDAL/ Shoku i drejtorit të Ramës i zbulon dëftesën: Ngelës në 9 lëndë! Një qytetar ka denoncuar shokun e tij të fakultetit i cili tashmë është drejtor. Qytetari në fjalë ka deklaruar se sh
Këta janë "mbretërit" e instagramit, ja ku renditet CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo pas transferimit të Juventus ka thyer edhe një rekord paksa jo të zakontë në profesionin e një futboll
Alesia fotografohet pa mendje në plazh, a e përdor fotoshopin? Një prej modeleve më të komentuara në Shqipëri, Alesia Bami ka marrë vëmendje të madhe kohët e fundit, ku shpesh herë ak
Merret vendimi, Partizani kalon në varësi të Bashkisë Tiranë Nëpërmjet një vendimi të Këshillit të Ministrave, qeveria shqiptare ka kaluar varësinë e klubit të shumësportëshit Parti
Edi Manushi tregon LIVE se do të largohet nga moderimi i Procesi Sportiv Sezoni i ri televiziv duket se do të sjellë shumë ndryshime në ekranin e “Top Channel”. Pas lajmit se Juli Krisafi nu
Messi edhe në rolin e "drejtorit sportiv", i rekomandon Barcelonës shokun e tij Lionel Messi duket se nuk është vetëm lojtari ku mbështetet Barcelona por tani ka marrë edhe rolin e drejtorit sportiv.
Presidentja irriton kroatët, shfaqet krah sportistit serb (FOTO LAJM) Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic mund të ketë irrituar kroatët me një foto të fundit. Kitarovic sapo ka p
Gjermanët nuk e kuptojnë pse ballkanasit janë të fiksuar pas tutave sportive? (VIDEO) Televizioni shtetëror gjerman NDR me seli në Hamburg e ka realizuar një reportazh për dashurinë e ballkanasve ndaj veshj
Rikonstruktohen terrenet sportive dhe laboratorët e shkollës “Sami Frashëri” Krahas projektit për ndërtimin e 20 shkollave të reja, Bashkia e Tiranës po kujdeset që shkollat ekzistuese të përmirëso
Rrugët e Anglisë kthehen në "shkretëtirë", por ja ku ndodhen njerëzit (FOTO LAJM) Anglia njihet si vendi ku lindi sporti i futbollit dhe anglezët njihen si tifozët më të çmendur të këtij sporti. Kët
Sporti në zi, ndërron jetë legjenda e futbollit shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të enjteje legjenda e futbollit shqiptar dhe ekipit kombëtar, Skënder Hyka. Hyka
Shkolla “Ahmet Gashi” hap dyert si qendër komunitare për të rinjtë e Laprakës Lapraka do të ketë një vatër të re sportive, ku të rinjtë e njësisë 11 mund të aktivizohen në aktivitete sportive. Shkol
Policia mbyll 4 pika bastesh sportive në Korçë 4 pika bastesh janë mbyllur në Korçë duke nisur procedimin penale për 4 persona me akuzën "Organizimi i lotarive të pale
Fansat s’janë të kënaqur me Fjoralbën, kërkojnë me ngulm Marinën Marina Vjollca tashmë prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale, duke postuar rrallë e më rrallë. Ama teksa ka ve
Katër materiale të cilat nuk do të duhet t’i lani me zbutës Të gjithë i duan rrobat të pastra, me aromë dhe të buta, mirëpo disa stofra nuk bën të trajtohen me zbutës. Ja cilat jan
Ministrat zviceranë mbrojnë "shqiponjën" Festimi i Xhakës dhe i Shaqirit me simbolin e shqiponjës ka nxitur shumë debta dhe vazhdon të diskutohet shumë në media,
Aksident i rëndë, humb jetën sportisti i mirënjohur shqiptar Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ku ka humbur jetën sportisti i mirënjohur i Kosovës, Gazmend Sinani.