999 rezultate për

spiune

A do te dihen spiunet shqiptare?! Edhe emra politikanësh dhe funksionarësh të lartë shtetëror do të dalin si ish-bashkë
RTK - xhirime ekskluzive te bisedave te tre spiuneve serbe (VIDEO) Radiotelevizioni i Kosovës ka siguruar xhirime ekskluzive ku shihen tre spiunët serbë duke biseduar rret
Dacic "na habit", thote qe Serbia s'ka spiune ne Kosove! Ministri i Brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka mohuar se dy të arrestuarit nga Policia e
Historia e gruas spiune Mata Hari Te gjithe e njihnin si kercimtare por ajo ishte nje spiune gjermane. Fotografite e kesaj femre e cila u denua me vdekje
SHBA: Te shqetesuar per miratimin e ligjit te "Spiuneve" Ne deklarate thuhet se ambasada e SHBA-ve e ndoqi nga afer votimin e mbremshem ne parlamentin shqiptar qe miratoi ligjin
Ish-spiunet, pseudonimet e 40 deputeteve dhe ish-deputeteve Pas një rikthimi të debatit mbi spiunët e Sigurimit të Shtetit në politikën shqiptare, gaz
Reagon KE: Ligji i "spiuneve" shkakton padrejtesi Miratimin nga ana e pozitës mbrëmjen e shkuar të ligjit për hapjen e dosjeve, Këshilli i Evrop&
Aprovohet ne parim projektligji per "Spiunet" Deputetët e kuvendit kanë votuar në parim me prezencën vetëm të mazhorancës, projekt
Shtyhet votimi i ligjit te "spiuneve" Shtyhet per diten e hene votimi i ligjit per pastertine e figurave, i njohur ndryshe si ligji i “spiuneve”.
Anti-korrupsioni, qeveria rikthen ‘spiunët’ me pagesë Stimulimi i denoncimeve për rastet e korrupsion it në administratën shqiptare, është projekti më i ri i paraqitur nga qe