999 rezultate për

spiune

Irani arreston 12 persona të akuzuar si spiunë Dymbëdhjetë persona të cilat janë cilësuar si spiunë të CIA-s janë arrestuar nga Irani gjatë ditës së premte. Sipas Agje
Mourinho nuk do "spiunë" në skuadër Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho vendosi të largojë argjentinasin Gago drejt Romës pasi dyshohet se mesfushori is
Ish spiunë edhe dy shqiptar Një ish-gazetar shqiptarë dhe ish-ambasador i Maqedonisë në Kroaci ka rezultuar si ish-bashkëpunëtor i shërbimeve sekret
FBI publikon videot e spiunëve rusë (VIDEO) FBI publikoi videot që tregojnë Ana Capman dhe spiunët e tjerë rusë duke shkëmbyer informacione sekrete dhe para. Regjis
Shtohen spiunët Pritet shtimi i listës së personave të dyshuar si ish-bashkëpunëtor të shërbimeve sekrete. Disa anëtarë të Qeverive të k
20 ish-funksionarë shtetëror, spiunë? Komisioni i lustrimit në Maqedoni po heton dhe verifikon rreth 20 ish-funksionarë shtetëror të cilët dyshohen si ish-sp
Historia e gruas spiune Mata Hari (FOTO LAJM) Të gjithë e njihnin si kërcimtare por ajo ishte një spiune gjermane. Fotografitë e kësaj femre kontraverze, e cila u dën
Dy spiunët që kandidojnë për deputetë Komisioni për verifikim e fakteve, deklaroi tw premten se dy nga kandidatët për deputetët në zgjedhjet e ardhshme parlam
Dy deputetë spiunë Në listat e partive për zgjedhjet e 5 qershorit në Maqedoni, dy kandidatë për deputet përfundimisht kanë rezultuar si ba
Kush janë kandidatët spiunë për deputetë? Kush mund të jenë kandidatët e përfshirë në listat për deputet ish bashkëpunëtorë të shërbimeve sekrete. Komisioni për l
Kush janë spiunët që duan të bëhen deputetë Partitë politike në Maqedoni nuk kanë njohuri se kush mund të jenë kandidatët e përfshirë në listat për deputetë. Sipas
Spiunët kandidojnë për deputetë Në listat kandidatëve për deputetë të partive politike në Maqedoni, mbi 10 prej tyre dalin si ish-bashkëpunëtor të shërb
Meta me të rinjtë e LRI: Jemi në betejë! Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim mori pjesë sot në mbledhjen e Komitetit Drejtues të Lëvizjes Rinore për Inte
Shteti i spiunëve Sa u përket dosjeve për kinse spiunët policorë nga radhët e BDI-së, është naive të mendosh se ato pasqyrojnë vetëm betej
Partia e spiunëve apo spiunët e partisë Individi nuk di thuajse asgjë nga ajo që i ka ndodhur gjatë periudhës së hershme të fëmijërisë së tij, andaj kjo pjesë e
Vazhdojnë akuzat BDI-PDSH për "spiunët" Deputeti i BDI-së, Talat Xhaferi, akuzoi sot PDSH-në, si fabrikuese dhe bashkëpunëtore të shërbimit sekret, pas dorëzimi
Putin takon spiunet Kryeministri rus, Vladimir Putin, ka takuar spiunët e shkëmbyer mes Rusisë dhe Shteteve të Bashkuara
Senati rus kalon ligjin per spiunet Pas miratimit nga Duma, Senati në Rusi ka ratifikuar ligjin e ri mbi shërbimet sekrete, që zgjeron kompet
SHBA liron njerin nga spiunet e arrestuar Gjykata Federale i ka ofruar liri me kusht një prej të arrestuarve për spiunazh në favor të Rus
Kerkohen spiune qe dine gjuhen shqipe Nëse dini shqip, atëherë jeni të mirëseardhur në Agjencinë informative ushtarake, shk