999 rezultate për

spiune

Beqiri: Vrasja e Santos mund të jetë bërë dhe nga spiunë serbë Vrasja e Artan Santos padyshim mbetet një enigmë e madhe. Mënyra sesi ai është ekzekutuar, në mes të ditës dhe nga nj
Spiunët pushtojnë Kuvendin Ish-spiunët, ata që kanë punuar dikur për Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), sot gjenden në lista partiake për tu b
Separatistët rusë arrestojnë "spiunët" e NATO-s Separatistët rusë akuzuan sot vëshguesit e OSBE-së se ishin spiunë të NATO-s dhe konfirmuan se nuk do t’i lironin vetëm
Trafikantët e drogës kanë spiunë në ushtri Shërbimi Informativ Ushtarak njofton se ushtarë profesionistë të cilët janë pjesë e rradhëve të ushtrisë shqiptare apo k
Veseli: Përmendja e nënave serbe dhe baballarëve spiunë është çmenduri Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka reaguar rreth fjalorit të përdorur në Kosovë lidhur m
Irina Shayk: Gjyshja ime, spiune e Stalinit (FOTO LAJM) Top modelja ruse Irina Shayk, njohur edhe për lidhjen e saj me yllin e Real Madrid Cristiano Ronaldon, ka treguar në një
Hoeness: Nuk ka spiunë te Bayern Munchen Bayern Munchen po mundohet të largojë vëmendjen nga çështja e spiunit i cili po i jep gazetës "Bild" formacionet dhe var
SHISH: Lika nuk ka lidhje me spiunen ruse Shërbimi Informativ i Shtetit përmes një deklarate i ka cilësuar si gënjeshtra dhe informacione të sajuara lajmin e publ
Jankullovska: Grupi i spiunëve është themeluar në 2005 (VIDEO) Ministrja e Brendshme Gordana Jankullovska bën të ditur se vetëm pesë nga të arrestuarit dyshohet se kanë bashkëpunuar m
Gashi: Maliqi e Haxhiu s’janë intelektualë, por spiunë të UDB-së dhe SHIK-ut Ndërsa kryeministri në ardhje i Shqipërisë, Edi Rama ka emëruar këshilltarë për rajonin, publicistin kosovar Shkëlzen Ma
Frika nga spiunët, Conte "burgos" Juven Ardhjet e shumta te Juventusi në këtë merkato verore, si dhe larmia e alternativave për trajnerin Antonio Conte e kanë b
Ish funksionarët shqiptar do të dalin si spiunë në Maqedoni Emrat e disa personave zyrtarë që kanë urdhëruar të ndiqen kundërshtarët dhe viktimat e regjimit të kaluar janë publikua
Putin: Spiunët nuk cënojnë raportet me SHBA-në Presidenti rus, Vladimir Putin ka vendosur marrëdhëniet bilaterale me Shtetet e Bashkuara përpara grindjeve midis shërbi
Zbardhen emrat e dy ‘spiunëve’ të radhës Komisioni i Lustrimit në listën e spiunëve radhit edhe dy emra të tjerë. Bëhet fjalë për akademikun maqedonas Tome Seraf
Komisioni për Mbikëqyrjen e AKI-së i hendikepuar për “rastin Peci” Kryetari i Komisionit parlamentar për Mbikëqyrjen e AKI-së, Florin Krasniqi ka thënë se nuk mund të hetojnë rreth dyshim
Arrestohen spiunët serbë Në qytetin e Gjilanit janë arrestuar spiunët serbë, të cilët janë kapur duke fotografuar objekte të FSK-së, si fabrika,
Lustrohen 11 persona si ish-spiunë Komisioni për Lustrimin në Maqedoni po verifikon dosjet e 11 personave, që gjatë periudhës së viteve të 80-ta kanë qenë
Tre kandidatët nuk kanë qënë spiunë, por të përndjekur Komisioni për Lustrimin vendosi sot pasdite se tre kandidatët për zgjedhjet lokale të 24 marsit nuk kanë rezultuar si sp
Zgjedhjet lokale, 3 kandidatë rezultojnë ish spiunë Tre kandidatë në zgjedhjet lokale të 24 marsit kanë rezultuar si ish-bashkëpunëtorë të shërbimeve sekrete. Komisioni për
A ka spiunë mes kandidatëve? Gjithçka mësohet sot Në mesin e kandidatëve në listat e kandidatëve që konkurrojnë në zgjedhjet lokale të 24 marsit në Maqedoni ka emra që ka