999 rezultate për

spiune

Një "bishë"e re në rrugë, kamera spiune zbulon parametrat e BMW M2 CS (VIDEO) Një video e re spiune nga revista gjermane “Sport auto” ka arritur që të filmojë produktin final të BMW M2 CS teksa bën
Zbulohen tre "spiunë" në krye tê Policisë së Shtetit Vettingu në unifornat blu po jep rezultatet e para në kupolën e Policisë së Shtetit. “Report TV” raporton se tre ofi
Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shteti
Arrestohen dy spiunë të Serbisë në Kosovë Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën k
Shqipëria si të ishte perfekte, spiunët nuk gjejnë asnjë shkelje në 11 ministri Një ligj i miratuar tri vite më parë dhe që ka sjellë ngritjen e njësive të posaçme brenda institucioneve publike dhe ko
Balena spiune me kamër në trup Peshkatari norvegjez ka zbuluar një balenë beluga, me një kamerë të ngjitur në trup, duke nxitur spekulime se kafsha i p
Si u larguan "spiunët" nga protesta e opozitës Sekretari për Burimet Njerëzore të PD, Seit Dollapi bashkë me një grup protestuesish, kanë larguar nga protesta disa ind
Agron Tufa sërish: Braho ka urdhëruar pushkatime, ja sa spiunë punojnë në polici Në vijim të replikave me deputetin socialist Spartak Braho, shkrimtari i njohur Agron Tufa, kreu i Institutit të Studime
PD nxjerr me emra ish-spiunët e komunizmit që u rikthyhen në SHISH Partia Demokratike ka denoncuar sot një skandal emërimesh në Shërbimin Informativ Shtetëror, rikthimin e 9 ish-oficerëve
Një histori e ndërlikuar me spiunë Ndërkohë që Rusia ka arrestuar dhe akuzuar për spiunazh Paul Whelan – një qytetar me shtetësi amerikane dhe britanike –
Loja e rrezikshme me spiunë ndërmjet SHBA-së dhe Rusisë (FOTO LAJM) Ndërkohë që Rusia ka arrestuar dhe akuzuar për spiunazh Paul Whelan – një qytetar me shtetësi amerikane dhe britanike –
Zbardhet fitorja e spiunëve amerikanë ndaj rusëve në Maqedoni Gazeta prestigjioze “New York Times”, shkruan se milioneri grek me prejardhje ruse, Ivan Savidis, është bërë lëndë e int
Nga kasap te spiunë të Çausheskut, ja disa punë të lojtarëve Janë ose kanë qenë trajnerë ose futbollistë, por në të kaluarën çfarë pune bënin? Jo të gjithë futbollistët (apo traj
Spiunët britanikë vinë në Kosovë, misioni është Vuçiç Shërbimi i Inteligjencës së Britanisë së Madhe ‘ M16’ është zhvendosur nga Maqedonia për në Republikën e Kosovës. Kës
Zbulohet kryeqyteti më i madh i spiunëve në Evropë “Dyshimet midis zyrtarëve të BE-së, se Britania e Madhe i spiunoi ata për t’i vjedhur planet e mbi Brexit, bënë bujë në
Iran, arrestohen dhjetëra spiunë në agjencitë qeveritare Forcat iraniane të sigurisë kanë identifikuar dhe arrestuar "dhjetëra spiunë" që punojnë në agjencitë qeveritare, sipas
Dalin dosje të servilëve spiunë komunistë, si sorrollateshin diskove në Beograd Beogradi izolonte ambasadën e Kinës. Agjentët T. Beqari e A. Shkodrani çonin raporte në Tiranë edhe për Kinën. Hoxha por
Gjenerali serb: Spiunët tanë do të veprojnë në Kosovë Ngritja parandaluese e gatishmërisë luftarake në të gjithë territorin e Serbisë për shkak të tensioneve në Kosovë është
Punoni në privat apo shtet? 609 "spiunë" ju vëzhgojnë në çdo hap Janë të paktën 609 sinjalizues të regjistruar në Regjistrin e Inspektoratit KPKI nga të cilët 163 njësi janë të punësuar
Brazili merr masa të rrepta për spiunët Persona të dyshimtë me radio në dorë dhe me dylbi kishin rrethuar hotelin në Soçi ku është akomoduar skuadra e Brazilit