999 rezultate për

spitalit

U zbulua pas 5 vitesh, arma e masakrës së Xhuvanit u përdor edhe në Gjirokastër Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
EMRI/ Mbytet në lumin Shkumbin një i moshuar Një 75-vjeçar i identifikuar si Nazmi Peqini është mbytur në lumin Shkumbin. Trupi i tij po dërgohet në morgun e spit
EMRI/ "Kush është mjekja që ruan kartelën e psikopatisë së Ramës" (FOTO LAJM) Pas disa javësh qesëndisje të Ramës në publik duke i thënë me ironi "doktoreshë Monika Kryemadhi", kjo e fundit është sh
"Kumbari" i Shkodrës nga qelia përfundon në spital Nga dhomat e paraburgimit, biznesmeni Bardhok Planaj transferohet në reaminacionin e Shkodrës. Bardhok Pllanaj i arr
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
Flasin nga spitali protestuesit e dhunuar, arrestime edhe tek “Ushtaraku” (VIDEO) Ditën e sotme ka patur përleshje të mëdha pranë Parlamentit, mes banorëve të Unzaës së Re dhe policisë. Bnorët e “As
PSP bastis kompaninë dhe arreston pronarin e Spitalit Sistina Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce
Pamje të rëndë nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, të plagosurit me urgjencë drejt spitalit (VIDEO) Rruga e Kombit është përgjakur nga një aksident i frikshëm ditën e sotme, ku sipas raportimeve paraprake dy persona kanë
Akuza për korrupsion, arrestohet kryeinfermierja e Spitalit Psikiatrik Policia e Elbasanit ka ndaluar një 50-vjeçare me detyrë kryeinfermiere pranë Shtëpisë së Mbështetur “JETA” në Cërrik, në
U arrestuan për show, gjykata e Apelit jep vendimin për mjekët e Shkodrës Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi vendimin e shkallë së parë për mjekët dhe infermierët e spitalit rajonal të
Tragjedi në autostradën zvicerane, i riu shqiptar tregon tmerrin nga shtrati i spitalit Një dramë e vërtetë ka ndodhur në autostradën zvicerane A1 në afërsi të Rothristit AG! Një taksi e drejtuar nga një
Tentuan të marrin Ervis Martinajn, policia përplaset me mjekët e spitalit privat Mjekët e një spitali privat janë përplasur me oficerët e policisë pasi këto të fundit kanë tentuar të shoqërojnë të plag
Rama përlot me fjalët për Rrahmanin: Pranë shtratit të spitalit Kryeministri Rama i është qasur në një formë tjetër çështjes së akuzave ndaj djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja
I vihen prangat administratorit të Spitalit Gjerman në Tiranë Një prej administratorëve të Spitalit Gjerman në Tiranë, njoftohet se është arrestuar nga forcat e rendit. Bëhet fja
Adoleshentja martohet në shtratin e spitalit 3 ditë para se të vdiste (VIDEO) Një adoleshent e sëmurë rëndë realizoi ëndrrën e saj për t'u martuar me të dashurën e fëmijërisë në një ceremoni me emoc
E lanë të vdekur ne derën e spitalit, kush është 50 vjeçari në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku një 40 vjeçar ka humbur jetën. 50-vjeçari është identifikuar si Flamu
E PADËGJUAR/ 16 infermieret e spitalit ngelin shtatzëne në një kohë të shkurtër Një ngjarje e çuditshme dhe që ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore ka ndodhur në Klinikën "Banner Desert Medical Ce
Të shtëna me armë zjarri në një spital në SHBA Policia po i përgjigjet një situate shkëmbimi zjarri në një spital në periferi veriore të qytetit të Nju Jorkut. Gaze