999 rezultate për

spitalit

E çuan për ta bërë synet, vogëlushi hipën dy orë mbi çatinë e spitalit deri sa erdhi mësuesja Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
E çuan për ta bërë synet, 5 vjeçari ngjitet në çatinë e spitalit nga frika (FOTO LAJM) Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
Lulzim Basha i drejtohet Spitalit Ushtarak Kryetari i PD Lulzim Basha në spitalin ushtarak Basha po i bën një vizitë të plagosurit në Burrel, i sjellë me heliko
Spitali Amerikan, sfida më e bukur në mjekësinë shqiptare! (VIDEO) Suksesi i Spitalit Amerikan ka qenë historia e prezantuar këtë javë në emisionin Histori Shqiptare nga Alma Çupi në Tv K
Zbardhet deklarata me shkrim, si Rrahim Hashimi ka kërkuar haraç në emër të Kadri Veselit Në deklaratën e tij, Kadri Rexhepi e pranon se ka qenë ai që i ka prezantuar Rrahim Hashimin dhe Ekrem Likën si përfaqës
Pas fëmijëve infektohen me fruth edhe 9 pjestar të stafeve të spitalit Në repartin kirurgjik në Spitalin e përgjithshëm të Strugës janë sëmurë 16 për qind e të të punësuarve, gjegjësisht nënt
E rëndë, nëna e lind dhe braktis foshnjen në Pejë Një bebe është braktisur të hënën nga nëna e saj. Ngjarja ka ndodhur në Spitalin e Pejës ku gjatë kontrollës së foshnjës
Pezullohet liçenca e spitalit turk "Sante Plus" Ministria e Shëndetësisë ia ka pezulluar licencën spitalit turk në Prishtinë “Sante Plus” Vetëm tre muaj pasi i ishte
Rritet frikshëm numri i të helmuarëve nga uji i pijshëm në Bulqizë Rritet bilanci i personave që janë paraqitur në Urgjencën e Spitalit të Bulqizës në harkun kohor të 24 orëve, për të kër
16-vjeçari shqiptar në romë e plagosin dhe e hedhin në derën e spitalit Një ngjarje e rëndë ka nodhur në qytetin e Romës në Itali ku një 16-vjeçar shqiptar është plagosur me armë zjarri dhe më
Shkoi për peshk por nuk u kthye, ngjarje e rëndë në Sarandë Një 71-vjeçar me iniciale E.Z., i cili kishte shkuar për peshkim është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Sarandë. N
Dalin nga qelia mjekët, bëhet thirrje që të protestohet për vdekjen e Rexhinës Familjarët e Rexhina Dobrovës, 25-vjeçares që ndërroi jetë dy ditë më parë pas lindjes së fëmijës, i kanë bërë thirrje t
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
Aksident i rëndë në Shkodër, shoferi i makinës me urgjencë drejt spitalit Një aksident automobilistik është shënuar në qytetin e Shkodrës, për pasojë ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit i c
Tragjike në Korçë, 12-vjeçari mbytet me ushqim Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës ku raportohet se njw fwmijw 12-vjeçar ka humbur jetwn. Mwsohet se
Aksidentohet rëndë i riu, dërgohet me helikopter në Tiranë Një 18 vjeçar është aksidental pasditen e sotme në rrugën Turizëm- Kanali Cukës në Sarandë. Arbër Dyleshari, 18 v
Rrihet barbarisht mjeku në Lezhë, me urgjencë drejt spitalit të Traumës Një mjek është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup. Burime thonë se ng
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, nxitonin drejt spitalit për të lindur Një familje shqiptare në Italinë fqinje përjetoi momente frike e ankthi mbrëmjen e së mërkurës, pasi u përfshi në një ak
Panik në Vlorë, tifozi dërgohet menjëherë në spital Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Skënderbeut që sapo ka mbaruar në Vlorë, një tifoz është ndjerë keq dhe është transpo
Disa protestues drejt spitalit me ambulancë (VIDEO) Nga dhuna që shpërtheu ditën e sotme ne protestën e opozitës kanë mbetur disa persona të lënduar. Ndërkohe një ambula