999 rezultate për

spitalit

67 pacientë me COVID-19, pamje nga brenda Spitalit Infektiv ku po kurohen të infektuarit (VIDEO) Dalin pamjet brenda Spitalit Infektiv në Tiranë, i cili ndodhet në vijën e parë të luftës kundër koronavirusit. Ky sp
''Kam shenja të koronavirusit'', ish-nëndrejtori i spitalit të Sarandës bën kërkesë për lirimin nga burgu Ish-nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës,
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit çifti i bashkëshortëve nga radhët e bluzave të bardha në Mirditë Ka shkuar në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi, ku 16 raste kanë rezultuar pozitivë gjatë 24 orëve të fundit.
I infektuari i parë me koronavirus në Mirditë ishte punonjës i spitalit të Rrëshenit Mirdita i është shtuar sot hartës së qyteteve që kanë raste pozitiv me koronavirus në vendin tonë. Burime bëjnë me dije
Skandaloze! 3 orë në kërkim të ambulancës, prindërit me djalin në gjendje kritike nisen drejt spitalit Policia e Shtetit ka ndaluar një familje me makinë private tek "Pallati me Shigjeta" pasi po udhëtonin pa autorizim.
Pacienti me koronavirus në Shkodër, u dyshua se kishte infektuar mjekët Rasti i pacientit nga Puka që rezultoi me koronavirus në spitalin e Shkodrës, vuri nën alarm institucionin pasi i infekt
Dy raste të tjera nga bluzat e bardha të dyshuara për Covid-19 në Lezhë Dy rate të tjera nga radhët e mjekëve të spitalit në Lezhë, janë konstatuar si të dyshuar ndaj koronavirusit. Bëhet f
Bleu dyshekë e kondicionerë për spitalin, zbulohet bamirësia e 43 vjeçarit nga Kavaja që vdiq nga Covid-19 Ditën e djeshme një burrë nga Kajava vetëm 43-vjeç humbi jetën nga koronavirusi. Ai sipas mjekëve të cilët e kishin n
Chiara Ferragni tregon ambientet e spitalit të ndërtuar me donacionet e mbledhura (VIDEO) Dy javë më parë Chiara Ferragni dhe Fedez hapën një numër llogarie në GoFundMe, që theu rekord duke grumbulluar 1 milion
Spitali Amerikan i përgatitur për koronavirusin, trajnon stafin dhe bën gati një godinë (VIDEO) Shqipëria është duke u përballur me krizën e koronavirusit dhe sfida kryesore tashmë është të trajtohen të sëmurët që do
Ishte me shërbim në spitalin ku humbi jetën 66 vjeçari, mjeku nga Lushnja infektohet me koronavirus Ditën e sotme ka shkuar në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, teksa mësohet se një prej të infektua
I gënjeu e sëmura, i gjithë stafi i spitalit të Beratit në karantinë Koronavirusi ka paralizuar vendin, ndërkohë deri tani janë zyrtarisht 33 shtetas të infektuar nga COVID-19. Një ndër
Rama i shpreh mirënjohjen personelit mjekësor: Jeni heronj! Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim nëpërmjet të cilit ka falenderuar personelin mjekësor të spitalit Infektiv që p
Administratori i Spitalit Amerikan: Kapacitetet tona ia kemi vënë shtetit në dispozicion për koronavirusin Administratori i Spitalit Amerikan Klodian Allajbeu në një intervistë në "Opinion" thotë se mund të jetë e afërt koha që
Gënjeu mjekët dhe rrezikoi të tjerët: Si humbi jetën nga pakujdesia 73 vjeçarja 73 vjeçarja nga Durrësi, me iniciale Xh. G.,është viktima e parë e shënuar në Shqipëri nga koronavirusi. E moshuara, ish
Infermierët e Spitalit të Durrësit: Duam të shohim analizat, pse jemi në karantinë? Pasi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu deklaroi se rezultatet e një reparti të spitalit të Durrësit, ku ishte
E zuri gjumi, infermieria italiane bën xhiron e rrjetit Heronj në detyrë, mjekë dhe infermierë të cilët në këto ditë po luftojnë kundër koronavirusit, për të shpëtuar sa më shu
Arben Derhemi fotografohet nga shtrati i spitalit, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM) Arben Derhemi është aktori i mirënjohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun. Por kohëve të fundit jo çdo gjë po
Dha dorëheqjen? Flet drejtori i Spitalit të Kavajës Pak minuta më parë në media u shpërnda me shpejtësi, lajmi se drejtori i Spitalit të Kavajës Përparim Daiu ka dhënë dorë
E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e