999 rezultate për

spitalit

SHKUP/ Filloi ndërtimi i spitalit të ri për përballimin e koronavirusit Në sfond ndodhet lokacioni ku është hedhur pllaka për ndërtimin e dytë të spitalit mobil në hapësirat e Spitalit Shtetër
Ylli zikaltër rrëzohet në pishinë, niset me urgjencë drejt spitalit Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
COVID-19, infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva, mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale ka publikuar se është pozi
E infektuara me koronavirus arratiset nga spitali Një paciente që kishte rezultuar pozitive për koronavirusin është larguar nga Spitali i Gjakovës. Siç raportojnë medi
Infektohet me koronavirus një mjek i spitalit të Gjilanit Një mjek i Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit ka rezultuar pozitiv me COVID19, ndërsa në repartin infektiv të këtij sp
"Kemi pasur humbje jete", ministria vjen me apel ndaj qytetarëve Shifrat e rritura të të infektuarve dhe shtrimet në spital gjatë ditëve të fundit bëjnë që ministria e Shëndetësisë të d
Me urgjencë drejt spitalit, plagoset 21-vjeçari që ishte duke udhëtuar me motor Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Kamëz në rrugën "Nikolla Sarkozi", ku është plagosur një 21-vjeçar. Re
Mjeku dhe gruaja e tij në Krujë refuzojnë karantinën, drejtuesit e spitalit letër policisë Ardjan Mate, mjek i spitalit “Stefan Gjoni”, në Kruje, dhe bashkëshortja e tij, laborante ne Njesine Vendore te Shendeti
"Shpërthen" infeksioni te QSUT, si u zgjerua zinxhiri i koronavirusit brenda spitalit Dy ditët e fundit, mund të themi se Spitali i QSUT-së në Tiranë është kthyer në epiqëndrën e koronavirusit, pasi 33 pers
Prekëse, qeni pret prej tre muajsh në hollin e spitalit pronarin që vdiq nga Covid-19 (FOTO LAJM) Një qen besnik prej tre muajësh pret në hollin e spitalit pronarin e tij që ka vdekur nga koronavirusi në muajin shkurt.
E RËNDË/ Vetëvaret në stallën e bagëtive 51 vjeçarja, la pas tre fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Urën-Vajgurore, ku një 51-vjeçare nga fshati Skrevan i ka dhënë fund jet
Iu dha vetëm dy orë jetë, 102 vjeçarja del me duatrokitje nga spitali pas mposhtjes së COVID-19 Një grua 102-vjeçare ‘e pavarur e cila dikur punonte me Winston Churchill iu dha vetëm dy orë jetë nga mjekët pasi u pre
Lë spitalin, deputeti Alimadhi fiton betejën me COVID-19 "Dashtë Zoti nuk e shoh më kurrë. Momentet më të vështira për mua ishin: Kur u mbylla ditën e parë në dhomën e spitalit.
"Çmenden" shqiptarët gjatë izolimit, plagosje e rëndë në Tropojë Në pak orë ka ndodhur ngjarja e tretë e rëndë në Shqipëri. Kësaj here tragjedia ka ndodhur në Tropojë aty ku është t
Bale shfaq anën humanitare, dhuron 500 mijë stërlina spitalit ku ka lindur Gareth Bale u bashkohet "yjeve" të tjerë të sportit që ndihmojnë financiarisht në përpjekjet për të përballuar pandeminë
SKANDALI/ Personeli i spitalit Infektiv me maska t skaduara që në 2014 (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” në RTV Ora ka zbuluar se maskat që përdoren aktualisht për mbrojtjen e personelit mjekësor
Surpriza e Forcave Zjarrfikëse përlot mjekët e Spitalit Infektiv: Mami, kur do kthehesh? Dje, Forcat Zjarrfikëse të Tiranës janë organizuar duke bërë një surprizë sa të bukur aq edhe emocionale për mjekët e Sp
Rusia ndërton nga spitalin gjigand për pacientët me koronavirus (FOTO LAJM) Presidenti rus, Vladimir Putin përuroi një spitali të ri për të prekurit nga koronavirusi, i cili pretendohet se është n
3 ditë pa ngrënë, qytetari bie pa ndjenja një minutë larg Spitalit Ushtarak Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në afërsi të Spitalit Ushtarak në kryeqytet. Një burrë ka humbur ndjenjat n
Historia frymëzuese e infermieres shqiptare në luftë kundër COVID-19 në Itali (VIDEO) La postin si administratore e spitalit polivalent në QSUT dhe shkoi drejt e në zemër të Covid -19. Kjo është historia e