999 rezultate për

spitalin

Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri Eshtë shënuar viktima e dhjetë nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë në spitalin infektiv 67-v
Shkon në 9 numri i viktimave në Shqipëri, COVID-19 i merr jetën 52-vjeçares Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 52-vjeçare nga Vlora, e konfirmuar me COVID-19.
Shënohet viktima e 8 nga koronavirusi në Shqipëri Eshtë shënuar viktima e 8 nga koronavirusi në Shqipëri. Ndërron jetë në spitalin infektiv pacienti 66-vjeçar, viktima
Shënohet viktima e 6 nga koronavirusi në Shqipëri, detajet Ka ndërruar jetë një paciente 71-vjeçare në spitalin Infektiv në Tiranë. Lajmi është konfirmuar nga ministria e Shëndetë
Puka kthehet në vatrën e re, konfirmohet një person me koronavirus Është konfirmuar një person me koronavirus në Pukë. Bëhet fjalë për një burrë, i cili tashmë është transportuar për
Një tjetër i prekur me koronavirus në Shkodër, pati kontakt me mjekë dhe infermierë Eshtë shtuar një tjetër rast pozitiv me koronavirus në Shkodër. Një person nga Puka ka rezultuar i prekur nga koronaviru
Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin, dhuron shumën marramendëse Kristiano Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin. Sulmuesi i Juventusit, që ndodhet në “karantinë” në Madei
Inxhinierët italianë bëjnë shpikjen e madhe për trajtimin e koronavirusit (FOTO LAJM) Të gjithë spitalet anembanë botës kanë nevojë për sa më shumë ndihmë që të jetë e mundur për të trajtuar koronavirusin.
Bleu dyshekë e kondicionerë për spitalin, zbulohet bamirësia e 43 vjeçarit nga Kavaja që vdiq nga Covid-19 Ditën e djeshme një burrë nga Kajava vetëm 43-vjeç humbi jetën nga koronavirusi. Ai sipas mjekëve të cilët e kishin n
Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri Një tjetër viktimë është regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë, duke ccuar në pesë numrin e vdekjeve nga koronavi
71 vjeçari humbi jetën nga koronavirusi, nga çfarë sëmundjeje vuante tjetër Viktima e tretë u shënua sot në vend nga koronavirusi. Ai ka qenë një 71 vjeçar nga Kuçova i cili ka humbur jetën gja
Humb jetën personi i tretë me koronavirus në Shqipëri Eshtë shënuar viktima e tretë në vend nga koronavirusi. Ai ka qenë një 71 vjeçar nga Kuçova i cili ka humbur jetën gj
Spanja merr masat për Covid-19, ngre spitalin me plot 5500 shtretër (FOTO LAJM) Spanja është një tjerër shtet i cili po përballet ashëpr me koronavirusin. Deri më tani numërohen 1700 viktima teksa num
Nga sot urgjencat kirurgjikale te Trauma, Manastirliu: Po punojmë për spitalin e dytë karantinë (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua dhe ditën e djeshme, prej sot nderhyrjet kirurgjikale urgjente dhe ato të patologjive malinje
I jep fund jetës infermierja italiane që po kuronte pacientët me koronavirus Koronavirusi ka shkaktuar viktima në të gjitë botën, dhe drama të mëdha sociale. Italia është kthyer në kryeqendrën
Ishte me shërbim në spitalin ku humbi jetën 66 vjeçari, mjeku nga Lushnja infektohet me koronavirus Ditën e sotme ka shkuar në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, teksa mësohet se një prej të infektua
Urgjenca Kirurgjikale do të transferohet te Trauma, Manastirliu: Testi do të bëhet edhe në QSUT Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi sot se Urgjenca Kirurgjikale e Tiranës që ndodhet në QSUT do të tra
Shkon në tetë numri i mjekëve të prekur, ''Shefqet Ndroqi'' kthehet në karantinë Ka shkuar në 55 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Ditën e sotm, Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se spital
I shërbyen pacientit që takoi vizitorë nga Italia, shkon në 6 numri i mjekëve të infektuar në spitalin "Shefqet Ndroqi" Ditën e sotme janë konfirmuar nëntë persona të tjerë të prekur nga koronavirusi, prej të cilëve katër janë mjekë të Spit
Dy mjekët e Sanatoriumit u infektuan me koronavirus, si e fshehu pacienti udhëtimin në Itali Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka sqaruar si u infektuan dy mj