999 rezultate për

spitalin

Reisi në Tetovë: "Jemi me popullin", 3 mijë maska mbrojtëse për Spitalin Klinik të Tetovës Sot jemi këtu për të ndihmuar Spitalin Klinik të Tetovës jo vetëm me maska, por edhe me mjete të tjera. Duhet të jemi me
Nëna Rukia e fortë si çeliku, 84 vjeçarja mund COVID-19 e lë spitalin Një paciente 84 vjece ka lënë sot spitalin, pasi ka fituar betejën me COVID. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja
Klubi i Shkëndijës ndihmon Spitalin e Tetovës me mjetet e nevojshme për të luftuar coronavirusin (VIDEO) KF Shkëndija si klub me përgjegjësi sociale bashkohet me çdo iniciativë për të ndihmuar njerëzit në nevojë dhe të prekur
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kumanovë, qytetarët nuk respektojnë oraret (VIDEO) Kumanova po kryeson me numrin e personave të infektuar me koronavirus, menjëherë pas Shkupit. Sipas të dhënave të Minist
Një tjetër humbje jete brenda 24 orëve, shkon në 20 numri i viktimave në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se deri tani 20 persona kanë humbur jetën në vendin tonë si pasojë e Covid 19. “Gj
19 të vdekur koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë 84-vjeçarja Një 84-vjeçare nga Tirana ka humbur jetën nga koronavirusi mbrëmjen e sotme në Spitalin Infektiv, viktima e dytë në 24 o
Habit sarandioti, ndjen simptomat e koronavirusit e tenton t'ja mbathë drejt Greqisë Deri tani në qytetin e Sarandës nuk ka asnjë të konfirmuar me koronavirus. Por ditën e sotme një banor i këtij qytet
Lajme të mira, 6 pacientë me COVID lënë spitalin Lajme të mira vijnë nga Kosova, ku 6 pacientë do të lenë sot spitalin e Infektivit në Prishtinë. 43 pacientë të infektua
Lajm i mirë nga Infektivi: Dy të infektuar me COVID-19 shërohen e lënë spitalin Një lajm i mirë vjen nga Infektivi. Mësohet se dy të infektuar me COVID-19 në Tropojë janë shëruar e për rrjedhojë kanë
Lajm i mirë: Shkon në 76 numri i të shëruarëve nga COVID-19 në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është një ndër vendet e prekura nga COVID-19, ku deri tani numërohen 277 të infektuar ku mes tyre kemi 16 vikt
Lajmi i mirë për Shqipërinë, vijnë 54 respiratorë të rinj 54 respiratorë të rinj kanë ardhur në Shqipëri, ndërsa 5 prej tyre janë dërguar në spitalin “Shefqet Ndroqi”. “Sot ke
Spitalin mobil në Shkup, ushtria vendos krevatet Anëtarët e Qendrës Mjekësore Ushtarake brenda afatit të parashikuar tashmë kanë instaluar edhe krevatet brenda Spitalit
Londra ngre spitalin me 4 mijë shtretër, ndërhyn dhe ushtria (FOTO LAJM) Koronavirusi ka mbërthyer edhe Britaninë e Madhe. Në përballje të pandemisë është ngritur spitali Nightingale me 4.000 s
Sot shkuan në 15 numri i viktimave, një tjetër i infektuar me COVID-19 në Has Ditwn e sotme ka shkuar nw 15 numri i personave të vdekur nga koronavirusi në vendin tonë. Dy rastet e fundit ishin
Shënohet viktima e 12 nga koronavirusi në Shqipëri Ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv pacientja 82-vjeçare L. M., nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19. E moshuara po
Dalin pamjet, 30 bluzat e bardha të nisura në Itali gati të hyjnë në shërbim (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua dhe bëri bujë të madhe, 30 mjekë e infermjerë janë dërguar në Itali për të luftuar ndaj pandem
Shpresë për shqiptarët, edhe një 85 vjeçare fiton luftën ndaj COVID 19 Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetsisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Facebook, bënë të ditur se nj
Sanatoriumi kthehet në spitalin e dytë për COVID-19, operohet pacientja e parë Nga sot, spitali "Shefqet Ndroqi" është spitali i dytë COVID në vend. Ky spital ka pritur pacientin e parë, një ndërhyrj
I infektuari i parë me koronavirus në Mirditë ishte punonjës i spitalit të Rrëshenit Mirdita i është shtuar sot hartës së qyteteve që kanë raste pozitiv me koronavirus në vendin tonë. Burime bëjnë me dije
Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri Eshtë shënuar viktima e dhjetë nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë në spitalin infektiv 67-v