999 rezultate për

spitalin

Dyndje pacientësh tek Infektivi, numri i shtretërve drejt fundit Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 67 raste të reja me koronavirus. Si pasojë e shtimit të të infektuarve, është
Sot përfundoi gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, çfarë pritet të ndodhë? Sot shënon edhe fundin e gjendjes së fatkeqësisë natyrore të vendosur në vend që prej fillimit të pikut të pandemisë së
I fashuar dhe me hekura, dalin fotot e autorit të dyshuar për ekzekutimin e biznesmenëve në Laç (FOTO LAJM) Ditën e sotme u arrestua i dyshuari kryesor për vrasjen e biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Në disa pamje t
Ndërrojnë jetë dy pacientë me COVID-19 tek Infektivi Gjatë orëve të fundit një pacient 67-vjeçar nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin infektiv, i prekur nga COVID19, me d
Mbërrin në spitalin e Beratit një 44 vjeçar me plagë të shumta në qafë, do niset drejt Traumës Një 44-vjeçar nga Berati është transportuar me urgjencë drejt spitalit pasi ka marrë plagë në qafë. Mësohet se 44-vje
Një person tenton të eliminojë me armë pacientin në spitalin e Vlorës Një tentativë për vrasje është shënuar paraditen e sotme në ambjentet e spitalit në Vlorë. Një shtetas ka ndjekur me
Çapja del nga reaminacioni, kërkon të lerë spitalin e Traumës Pas shtrimit te Trauma, që prej të hënës Ardian Çapja ka dalë nga reanimacioni dhe është jashtë rreziku për jetën. Ça
E qëlluan me snajper nga 250 metra, Ardjan Çapja ende në gjendje të rëndë Ardjan Çapja i cili u plagos vetëm një ditë më parë, ndodhet akoma në spitalin e Traumës në Tiranë, ku vijon të jetë n
Çapja niset me urgjencë drejt Tiranës, familjarët hedhin poshtë mundësinë e një atentati Ardian Çapja ka mbetur i plagosur paraditen e sotme, si pasojë e një atentati të ngritur pranë hotelit të tij në zonën e
Vdes 88-vjeçari me COVID-19 tek Infektivi Ndërron jetë 88 vjeçari në spitalin infektiv, asimptomatik nga covid19. Një pacient 88 vjeçar nga Tirana ka ndërruar
56 vjeçari dërgohet me helikopter te Trauma, e përplasi shkëmbi Një 56 vjeçar ka mbetur i plagosur teksa pastronte kanalin e fshatit, dhe një shkëmb e ka goditur në kokë. Ngjarja ka
Përdhunoi shqiptaren për orë me radhë, "Dragoi i Kavos" flet nga spitali: Më lini të vdes Dimitris Aspiotis, i njohur ndryshe si "Dragoi i Kavos" i cili përdhunoi 34 vjeçaren shqiptare, ndodhet i shtruar në Spi
Autori dhe i plagosuri u konfliktuan në një lokal, detajet nga plagosja në Peqin Peqini është tronditur nga të shtënat me armë mbrëmjen e sotme. Shtetasi Besmir Hakballa ka marrë plumb në pjesën e k
Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Në t
Ndërron jetë në spitalin Infektiv 64-vjeçarja me Covid-19 Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e c
U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital i riu nga Dibra Një i ri nga Dibra u vetëplagos ditën e sotme, ngjarja ndodhi në fshatin Ndershen, njësia Adminstrative Reç të Dibrës.
Kris arma në Dibër, i riu qëllon veten teksa ishte me bagëtitë Një plagosje u regjistrua mbrëmjen e sotme në Dibër ku mbeti i plagosur një bari. Policia e Dibrës njofton se rreth
Plas arma në Laç, i plagosuri dërgohet me urgjencë drejt Tiranës Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak minuta më parë në qytetin e Laçit. Burimet thonë se një person ka mbetur i
Lë spitalin, deputeti Alimadhi fiton betejën me COVID-19 "Dashtë Zoti nuk e shoh më kurrë. Momentet më të vështira për mua ishin: Kur u mbylla ditën e parë në dhomën e spitalit.
E pështyu pasagjeri i infektuar me koronavirus, humb jetën fatorino Një fatorino treni ka humbur jetën nga koronavirusi në Londër, pasi u pështy nga një pasagjer i cili i kishte thënë fill