999 rezultate për

spitalin

Përkeqësohet situata, si paraqitet gjendja e të infektuarve në dy spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 3 persona si dhe kanë testuar pozitiv 99 persona. Situata paraqitet serioz
KOSOVË/ Vdesin dy pacientë me COVID-19 Kanë vdekur dy pacientë me koronavirus në Spitalin e Përgjithshëm të Ferizajt. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, Dr
Manastirliu bën apel për të rinjtë me fotografinë nga terapia tek Infektivi: Mendoni për prindërit! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një fotografi nga terapia intensive në spitalin Infektiv duke i
Humb jetën pacientja me koronavirus në spitalin e Pejës 61 pacientë me koronavirus janë duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, ku 11 prej tyre janë duke u trajtuar
Pandemia po favorizon futjen e krimit në ekonominë e ligjshme, a rrezikohet Shqipëria? Krimi i Organizuar po rrit kontrollin në ekonominë globale sidomos në ndërmarrje të brishta, aktiviteti i të cilave ësht
Shtim rekord i rasteve të reja, autoritetet nuk presin përmirësim Në Shqipëri situata e epidemisë së Koronavirusit po përkeqësohet. Në 24 orët e fundit u rregjistrua një rekord rastesh t
Plas arma në Kurbin, 40 vjeçari dërgohet në spital Një 40 vjeçar ka përfunduar i plagosur në pjesën e dorës në urgjencën e spitalit të Laçit dhe pas marrjes së mjekimit ës
Momente tensioni në Gjirokastër, një grua qëllon me thikë infermieren Një grua ka qëlluar me thikë një infermiere në spitalin rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër. Abcneës shkruan se gru
Elbasani vatër e nxehtë! Dy të prekur me Covid-19 nisen me urgjencë drejt Tiranës Elbasani wshtw njw ndwr qytetet mw tw prekura nga COVID-19 nw Shqipwri. Dy raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar
COVID-19 pushton spitalin e Elbasanit: 1 mjek dhe 4 infermiere janë pozitiv me koronavirus Një mjek pediatër dhe 4 infermiere në spitalin e Elbasanit kanë rezultuar me COVID-19. Para dy ditësh pozitive rezult
Në vetëm dy javë, COVID-19 vrau shqiptarët sa për dy muaj Në Shqipëri vazhduan edhe sot vdekjet e përditshme për shkak të koronavirusit. Edhe dy zonja 58 dhe 59 vjeç nga Tirana n
Filipçe vizitë në spitalin e Kërçovës: Nuk ka asnjë mjek të papunë Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, gjatë vizitës së sotme në Spitalin e Përgjithshëm të Kërçovës, tha se në këtë ins
Makina humb kontrollin e përplas këmbësoren, ndërron jetë 28 vjeçarja Ditën e sotme, rreth orës 17:20, në rrugën Shkodër-Bardhaj vendi quajtur ura e Bardhajve, mjeti me tip Alfa Romeo, ka hu
E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
Çfarë po ndodh tek Infektivi? Katër të shtruar brenda 30 minutash Vijon të ketë shtrime të reja në spitalin Infektiv, tha ministria e Shëndetësisë sot, duke raportuar se aktualisht po ma
U nxorr i gjallë nga deti, pushuesi ndërron jetë rrugës për në spital Një person ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Vlorës, pasi ishte nxjerrë nga deti në gjendje të rëndë shëndetësor
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
Koronavirusi i rikthehet dy të punësuarve në Spitalin e Kumanovës Autoritetet e Spitalit të Kumanovës kanë konfirmuar se tek dy të punësuar shëndetësorë është rikthyer Covid-19. Drejt
34 vjeçarja humbi jetën nga COVID-19, i vëllai tregon si e reja u infektua në spital Pak ditë më parë, humbi jetën një 34 vjeçare, e cila shënoi rastin më të ri të personave që vdesin nga koronavirusi në v
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu