999 rezultate për

spitalin

Koronavirusi i merr jetën gardistit tek Infektivi Koronavirusi i ka marrë jetën një gardisti në Tiranë. Mësohet se gardisti u shtrua vetëm dy ditë më parë në spitalin Cov
Rrezikuan mbytjen, 3 të rinj shpëtohen mrekullisht në kohë Rrezikuan të mbyteshin teksa po lehashin në det tre të mitur, gjatë paadites së sotme. Ngjarja ndodhi në Divjakë, por
Rekord i zi, COVID-19 vret 6 persona në 24 orët e fundit në Shqipëri 6 persona në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në vendin tonë. Nuk e kanë fituar dot betejën në sp
I infektuar me COVID-19, humb jetën një tjetër pacient në Infektiv Një 74-vjeçar nga Kruja ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme nga COVID-19. I moshuari ishte shtruar prej afro një jave
Teste serologjike në spitalin Amerikan, mësoni në vetëm dy orë nëse jeni infektuar (VIDEO) Ministria e Shëdetësisë njoftoi pak ditë më parë se testi serologjik, apo thënë ndryshe tamponi ndaj koronavirusit mund
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, ku u shtuan rastet e reja Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 5 humbje jete dhe 104 raste të reja të personave të infektuar nga koronavirusi.
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Ministria e shëndetësisë ka konfirmuar sot 104 raste të reja. Megjithë rastet e shëruara në 24 orët e fundit, aktuali
Vdekja e 27-vjeçarit në spitalin Infektiv, reagon Urgjenca Ditën e sotme një djalë 27 vjeçar i infektuar me COVID-19 humbi jetën në vendin tonë. Për akuzat se i riu nuk kishte
E RËNDË/ Humb jetën në Infektiv 27 vjeçari Një 27-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme në spitalin Infektiv. I riu nga Kavaja ishte konfirmuar pozitiv me Cov
Humb jetën nga COVID-19 43 vjeçarja Një paciente 43-vjeçare me Covid-19 e cila ishte shtruar në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm. Pac
Situatë alarmante tek spitalet covid: 22 pacient në terapi intensive dhe 12 të intubuar Vendi ka shënuar sot 108 raste të reja me koronavirus, ndërsa është shtuar edhe numri i pacientëve të shtruar në dy spit
Vdes 66 vjeçarja me COVID-19 në Spitalin e Pejës Një 66-vjeçare e infektuar me COVID-19 ka vdekur në Spitalin e Pejës, raporton Express. Kjo është konfirmuar nga vetë
COVID-19, si është situata në spitalet e Maqedonisë së Veriut Kapacitetet spitalore për trajtim të pacientëve me koronavirus janë gjysmë të mbushura. Këtë e konfirmoi për Alsat minis
Rastet e shtuara, përgatitje për hapjen e COVID-3 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar spitalin e përshtatur COVID3 (struktur
Shqiptari humb jetën nga COVID-19 në spitalin grek Një shqiptar ka ndërruar jetë në spitalin grek pasi është infektuar me COVID-19. Burri shqiptar, 68 vjeç, ishte shtru
Vetëm në 24 orët e fundit, koronavirusi vret 4 pacientë tek Infektivi Në 24 orët e fundit COVID-19 ka vrarë 4 pacientë të tjerë në Shqipëri. Viktimat janë: Një 67 vjeçare nga Tirana dh
U infektua nga e moshuara, pozitiv me COVID-19 infermieri në spitalin e Elbasanit Covid-19 vazhdon të ketë shifra alarmante në Shqipëri për sa i përket infektimeve. Një tjetër vatër infektimi ka shpë
Të dhënat e fundit, mësoni sa pacientë po trajtohen në spitalet COVID dhe sa janë të intubuar Përfaqësuesja e Ministrisë së Shëndetësisë, Eugena Tomini në përditësimin e të dhënave në 24 orët e fundit ka bërë të di
Rreth 4 mijë raste aktive, si paraqitet situata e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme u regjistruan 241 raste të reja me koronavirus nga 1.700 testime, me çka numri i përgjithshëm i p
Përkeqësohet situata, si paraqitet gjendja e të infektuarve në dy spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 3 persona si dhe kanë testuar pozitiv 99 persona. Situata paraqitet serioz