999 rezultate për

spitalin

Pushuesi nga Ukraina humb jetën në spitalin e Vlorës Një pushues nga Ukraina i cili kishte zgjedhur Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushimi, ka ndërruar jetë. Ngjarja
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
I infektuar me koronavirus, ndërron jetë ish-drejtori i AKU-së në Vlorë Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19, ish drejtori i AKU-së Syrja Binaj. ‘Report Tv’ bën të ditur se 55-vjeçari ishte s
Aksident tragjik në Durrës, vdes drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Durrës ku si pasojë ka humbur jetën një 45 vjeçar. Aksidenti ka ndodhu
U arrestua për ngacmim seksual, ky është vendimi i gjykatës për ish-ministrin Ish-ministri i Shëndetësisë dhe kirurg në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, Numan Baliq u akuzua për ngacmin seksual nda
I riu me COVID-19 u hodh nga kati i tretë, reagon spitali "Shefqet Ndroqi" “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për 29 vjeçarin e shtruar me COVID-19 i cili u vetëvra duke u hedhur nga kati i tretë. Si
Aksidentohet rëndë në punë, i riu transportohet në Spitalin e Traumës Një aksident në punë ka ndodhur në një rrugë në Tepelenë. Sipas informacioneve të policisë, ai është 32-vjeçari me in
Deputeti shqiptar infektohet me COVID-19 Ardian Shala, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka rezultuar pozitiv sot, pas testit të koronavirusit. Ai ësht
I shpëtoi dy atentateve, 50 vjeçari refuzon të braktisë Spitalin: Më vrasin! Konfliktet dhe hasmëria mes dy fiseve Llanaj-Xhaferaj në Vlorë, duket se qëndrojnë pas atentatit në Selenicë të Vlorës,
Mrekulli! U hodh në det pas shpërthimit katastrofik në Liban, gjendet pas 30 orësh Mrekulli ekzistojnë! Një burrë që u hodh në det pas shpërthimit tragjik në qendër të qytetit të Bejrutit dje është gjetu
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Zjarr në spitalin COVID, humbasin jetën 8 pacientë Një zjarr ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në një spital në Indinë perëndimore, ku si pasojë e flakëve kanë humbur jetën
Humb jetën një person në spitalin e Vushtrrisë, po priste rezultatin për COVID-19 Një pacient që e kishte bërë testin për COVID-19 dhe po priste rezultatin, ka vdekur mbrëmë në spitalin e Vushtrrisë.
Katër viktima nga COVID-19 gjatë orëve të fundit në vend Gjatë orëve të fundit, kanë humbur jeën katër persona të infektuar me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndet
Humb jetën një tjetër pacient nga COVID-19 në Kosovë Edhe një i prekur me Covid-19 ka vdekur pasditen e së dielës. Viktima është Q.K nga Komuna e Suharekës, e cila ishte
Tre viktima nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën 3 paciente te konfirmuar me k
​"5 vdekje nga COVID-19 brenda 2 orësh në Spitalin e Gjakovës" Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Agon Batusha, përmes një statusi në Facebook ka thënë se në Spitalin e Gjakovës kanë n
E rëndë në Xhafzotaj, masakrohet me thikë 65-vjeçari Një 65 vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit pas goditjes me mjete prerëse, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe i
2 të vdekur nga Covid-19, 108 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se numri i personave që kanë humbur jetën nga Covid-19 është 2. "Fatkeqësish
COVID-19 vret 2 shtetas të infektuar në 24 orët e fundit Ministria e Brendshme ka bërë më dije se dy persona kanë ndërruar jetë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit, mes të