999 rezultate për

spitalin

U qëllua me plumb në gjoks, kush është 42-vjerçari që po lufton me jetën Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në Lezhë ku raportohet të jetë plagosur shtetasi Aleksandër Deda.
I shtruar prej 10 ditësh pas infektimit me COVID-19, detaje nga ngjarja e rëndë te Sanatoriumi Ditën e sotme një 60-vjeçar nga Rrësheni vendosi ti japë fund jetës duke u hedhur nga dritarja e dhomës ku kurohej në sp
2 raste me Covid në Spitalin e Ersekës. infektohet shoferi i ambulancës dhe një infermiere 2 raste me Covid-19 janë konfirmuar në Spitalin e Ersekës. Mësohet se bëhet fjalë për një shofer ambulance dhe për nj
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Rama thumbon opozitën: Sa herë thithin ajër, nxjerrin një fjalë të keqe Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë në spitalin e fëmijëve në Durrës nga ku nuk e ka lënë pa i shpëtuar rasti pë
16 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës 126 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. 102 janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi d
Pacienti ndërron jetë nga Covid-19, lihet për orë të tëra me të gjallët në dhomë Familjarët i jë të sëmuri me Covid që ndërroi sot jetë ankohen se i vdekuri u la në dhomë me të gjallët, për disa orë.
Ishte në pyll duke prerë drurë, 50 vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital Një 50 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Bulqizë. Policia lokale bën me dije se rreth orës 16-30, është dërguar
15 pacientë me COVID-19 në gjendje më të rëndë në Spitalin e Pejës 117 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. Nga spitali kanë njoftuar se 97 pacientë janë
Alarm në spitalin psikiatrik në Elbasan, infektohen me COVID-19 10 të sëmurë COVID-19 ka prekur në masë spitalin psikiatrik “Sadik Dinçi” në Elbasan. Burimet bëjnë të ditur se 10 të sëmurë janë
U vetëhelmua me fostoksinë, 49 vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një grua dyshohet se ka tentuar të vetëhelmohet në Vlorë. Mësohet se ditën e sotme, rreth orës 15:00, në spitalin raj
U operua në tru, Maradona lë spitalin Diego Maradona është liruar nga spitali të mërkurën dhe është dërguar në një klinikë shërimi ku ai mund të trajtohet për
Tre pacientë humbën jetën në spitalin COVID vetëm sot Një tjetër paciente me Covid-19 e shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë ka ndërruar jetë këtë të mërkurë. Një
Filipçe: Në Strumicë e Kumanovë nuk ka shtretër të lirë Minsitri i shëndetësisë Venko Filipce tha se në të gjitha spitalet përveç në Strumicë dhe Kumanovë ka shtretër të lirë p
Pacienti u hodh nga lartëria në Infektiv, reagon QSUT Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar me një deklaratë zyrtare pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot paradite në spita
Numri i pacientëve që vetëhidhen në spitalin-COVID shkoi 4, çfarë thonë mjekët Një tjetër pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit Infektiv në Tiranë. Theksojmë se ky është rasti i katërt i
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Rama viziton spitalin COVID 3, garda rrethon të gjithë zonën Kreu i qeverisë Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në spitalin Covid 3, i cili pritet të hapet së shpejti në ambie