999 rezultate për

spital

"Njerëzit po shuhen në mjerim", demokrati dënon rëndë vdekjen e 53 vjeçarit Lutfi Çekirit, 53-vjeç humbi jetën pas përplasjes në dyert e spitalit COVID pa gjetur ndihmë. Për këtë ngjarje ka reagua
Rrëzohet nga çatia punëtori, dërgohet me urgjencë në spital Një person ka rënë nga çatia pasi ishte duke kryer punime në një banesë në Maliq. Mësohet se ka marrë plagë të shumt
Rama viziton spitalin COVID 3, garda rrethon të gjithë zonën Kreu i qeverisë Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në spitalin Covid 3, i cili pritet të hapet së shpejti në ambie
Po mbushen kapacitetet spitalore, Filipçe paralajmëroi rritje të termineve për testime Po mbushen kapacitetet spitalore për akomodim të pacientëve të sëmurë nga Kovid-19 në të gjitha qytetet e vendit, ndërsa
Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk dua të dekurajoheni, kur do të hapet COVID3 Ministrija e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bëri me dije ditën e sotme se spitali Covid është gati dhe pritet të hapet
Çomo: Jemi në krye të detyrës, 50 shtretër të lirë në dy spitalet COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar nga afër këtë të diel Spitalin Infektiv, nga ku vetë Shefja e
Ky shtet do t'i mohojë spitalin personave mbi 75 vjeç në rast fluksi nga pandemia Zvicra ka marrë një vendim të rëndësishëm përsa i përket shtimit të rasteve me koronavirus në spitale. Sipas protokol
Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
Grevistja dërgohet me urgjencë në spital, naftëtaret: Pagat ose vdesim këtu! Një greviste naftëtare në Ballsh është dërguar me urgjencë në spital pasi i është përkeqësuar gjendja shëndetësore. S
COVID-19/ Zvicra merr vendimin ekstrem: Nëse mbushen spitalet, nuk do pranojë persona mbi 85 vjeç Në të gjithë botën, ka nisur një valë e dytë COVID-19 me shifra shqetësuese. Ndërkohë që shumë vende po mendojnë të
Situata shqetësuese edhe spitale, të hënën hapet COVID-3 Prej ditësh në Shqipëri ka një rritje të madhe të rasteve të reja me COVID-19. Sot, Ministria e Shëndetësisë ka sqar
Aksident i rëndë, makina "fluturon në ajër" këmbësorin në autostradë Një aksident ka ndodhur në autostrdën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësor. I plagosuri është tra
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
E porsalindura infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi fo
Foshnja me koronavirus, nëna e braktis në spital Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi fo
Bëri për spital bashkëjetuesen, arrestohet 47 vjeçari në Tiranë dhe 6 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar shtatë persona, një prej tyre i shpallur në kërkim kombëtar. Sipas policisë, shtetasi
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve Orët e mbrëmjes së ditës së mërkurë kanë vënë në gatishmëri të plotë spitalin Covid 1 ku në më pak se gjysmë ore kanë mb
Arbana dhe Dielli dalin nga spitali, në shtëpi i pret festa më speciale (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cil
Aksident në Milot, nisen me urgjencë drejt Traumës dy të rinj Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Milot, ku një makinë ka dalë nga rruga duke lënë të plagosur dy persona.
Maqedonia e Veriut drejt fundit të kapaciteteve në spitalet COVID Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha për Kanal 5 se sot janë pranuar pacientët e parë me koronavirus në spitalin m