999 rezultate për

spital

U plagos brenda spitalit me armën e policit, transportohet me urgjencë drejt Tiranës Teksa kanë kaluar dy ditë nga përplasja me armë e ndodhur në Fier, që çoi në plagosjen e 5 personave, një prej tyre ësht
Krimet e Rënda marrin përsipër sherrin me armë mes 2 familjeve në Levan Në Fier, specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spi
Përleshje me thika mes të rinjve shqiptarë e serbë, vritet një person Një serb i mitur u qëllua me thikë mbas dite pranë urës së Ibër në Mitrovicë. Portali serb KoSSev shkruan se viktima
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Si nisi konflikti mes 2 familjeve që filloi në Levan dhe vijoi në spitalin e Fierit Ngjarja që tronditi Fierin mbrëmjen e së shtunës nisi në Levan. Dy familje u përfshinë në një konflikt në një lokal dhe
Ngjarja në spitalin e Fierit, Babai shkoi për të vizituar të birin e plagosur por u qëllua me armë zjarri Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti mes disa të rinjëve në Fier, që përfundoi me të shtëna me armë zjarri brenda S
Drejtoresha e Spitalit Fier jep detaje për të plagosurit Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Fierit. Një person i armatosur ka hyrë në ambientet e Spitalit Rajonal
Plagosja e trefishtë në Fier, sherri nisi në Levan, si u qëllua në spital Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarje e rëndë që u regjistrua mbrëmjen e sotme në Fier. Një person i armatosur ka
FIER/ Të shtëna me armë zjarri brenda spitalit, 3 të plagosur (VIDEO) Tre persona raportohet se janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në qytetin e Fierit mbrëmjen e sotme (31 gusht). R
PAMJE TË RËNDA/ Ndërroi jetë sot, kështu mbeti poshtë fuoristradës izraelitja në Elbasan (VIDEO) Turisja izraelite që u shtyp dje nga makina në Elbasan ka ndërruar jetë sot në spital, ku mjekët e patën të pamundur që
Sulmohet me thikë në burg vrasësi i Robert Kennedy-t Sirhan Sirhan, njeriu i dënuar për vrasjen e Robert Kennedy është shtruar në spital, pasi u plagos me thikë nga një tjet
TIRANË/ Vajza i jep fund jetës pas ndarjes nga i fejuari, i riu refuzoi ta çonte në spital Në ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë, ku një vajzë është vetëhelmuar pas ndarjes nga i fejuari. Vajza e ide
Makina përplas dy fëmijë në Korçë, dërgohen rëndë në spital Një tjetër aksident ka ndodhur në Korçë. Pasditen e sotme një automjet ka përplasur dy fëmijë, teksa ishin duke kaluar r
Jeta e ndarë mes sëmundjes e vafërisë, 7-vjeçari çdo ditë pranë prindërve të sëmurë në spital: Nuk blejmë dot as paracetamol (VIDEO) Familja Skermo nga fshati Poloskë çdo ditë të tyre e jetojnë mes një jete të ndarë mes sëmundjes dhe varfërisë. Pamundë
U mbyllën në makinë, spitali tregon gjendjen e fëmijëve që i shpëtuan vdekjes për pak Klinika për Fëmijë pranë spitalit Nënë Tereza ka dhënë detaje në lidhje me rastin që ka ndodhur dje në Bulevardin Video
Aksident i rëndë në "Moto GP", piloti dërgohet në spital Andrea Dovizioso është dërguar në spital pas aksidentit të tmerrshëm në kthesën e parë të MotoGP në Silverstone të Angli
Probleme me shtatzëninë? Ariana e Ermalit shtrohet në spital (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të katërt. Më he
U arrestua për korrupsion, prokurorja Katica Jeneva përfundon në gjendje të rëndë në spital Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore në Shutkë, pas ndalimit të saj par
Gjermania zbraz spitalet shqiptare, 400 euro që të lësh direkt punën në QSUT Vala e emigracionit të personelit shëndetësor, që ka prekur prej vitesh Shqipërinë, rrezikon të përforcohet edhe më tej,
14-vjeçari mbi një muaj në gjendje kome, familja fajëson spitalin e "Traumës" (VIDEO) Një frymëmarrje tepër e dobët, një lëvizje e lehtë e qerpikëve e shumë rrallë një dorë e pavullnetshme që lëvizë nën çar