999 rezultate për

spital

Spitali privat përfshihet nga flakët, humbin jetën 9 persona (VIDEO) Të paktën 9 persona humbën jetën pasi një spital u përfshi nga flakët në Brazil, bëjnë të ditur mediat vendase. Pacie
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Iku nga vendi i ngjarjes, ku ndodhet tani shoferi i blindit me targa ruse që u përplas në Tiranë Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të
Aksident me makinën e blinduar tek "Shqiponja", Policia jep detajet: Shoferi ndodhet në spital (VIDEO) Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur
Spitali i dializës në Strugë në gjendje skandaloze, rrezikohet edhe jeta e pacientëve Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshu
Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO) Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj. Në pam
Plas arma në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tje
Dy të rinj bëjnë për spital turistin rus në Vlorë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme. Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turis
Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
Krizë në Tiranë, uji i ndotur bën për spital 300 persona në ditë Brenda 24 orëve, urgjenca e infektivit në QSUT është përballur me një fluks të pazakonte pacientësh. Mesatarisht 300
Automjeti përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Një mjet ka përplasur një person i cili ka qenë duke udhëtuarme biçikl
Masakra në Librazhd, vajza merr pjesë në varrimin e prindërve, djali në spital Qyteti i Librazhd u trondit nga një ngjarje e rëndë, mbrëmjen e 6 shtatorit. 53-vjeçari Daut Gjokola i mori jetën gruas
U zgjua nga koma i paralizuar, pas 2 viteve në spital vdes 25 vjeçari shqiptar në Itali (FOTO LAJM) Në gjendje të rëndë prej dy vitesh, humb jetën i riu që u aksidentua rëndë me motor dy vjet më parë në Trasaço (L’Aquila
E vrava se doja! Fatjon Keta trondit me dëshminë për vdekjen e Arlind Pashës Fatjon Keta, autori i dyshuar i vrasjes së Arlind Pashës i ka tronditur të gjithë me dëshminë e tij. Ai ka deklaruar
Video e tmerrshme e viktimave të ekzekutuar në Prishtinë (VIDEO) Pasditen e sotme në Lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri. Si pasojë e kësaj katër perso
Qëlloi 11 herë me thikë gruan pas refuzimit të dashurisë, kush është shqiptari që tronditi Italinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francavilla al Mare në Itali, dy ditë më parë, pasi një 27-vjeçar shqiptar ka qëlluar
Digjet makina në Dhërmi, lëndohet shoferi Një drejtues mjeti është lënduar, pasi makina e tij është përfshirë nga flakët në ecje. Ngjarja ka ndodhur në Dhërmi, ku
Aksidentohen në Librazhd 4 futbollistë, dërgohen me urgjencë në spital Sapo është shënuar aksidenti I tretë përgjatë pasditës së sotme në Elbasan, ku para pak minutash në fshatin Qukës, aksi
U plagos brenda spitalit me armën e policit, transportohet me urgjencë drejt Tiranës Teksa kanë kaluar dy ditë nga përplasja me armë e ndodhur në Fier, që çoi në plagosjen e 5 personave, një prej tyre ësht