999 rezultate për

spital

Shqiptarët e alarmuar, Rama: Vdekjet nga COVID-19 në vend nën mesataren e rajonit Kryeministri Edi Rama deklaroi se infektimet dhe vdekjet nga Covid-19 në Shqipëri janë nën mesataren e rajonit. Në nj
Flet epidemiologu shqiptar në SHBA: A duhet një izolim i plotë në vend? Situata e koronavirusit duket se po del jashtë kontrollit në shumë shtete të botës, pasi janë rritur ndjeshëm shifrat e
Plas sherri në spital, punonjësi rreh keq pacientin (VIDEO) y është momenti tronditës kur një punonjës i spitalit përleshet me një pacient në dyshemenë e sallës së pritjes dhe e sh
Rama del zbuluar, kush është vartësi i tij që u shtrua në spital privat pas infektimit me COVID-19 Kryeministri Edi Rama përsëriti dje nga Vlora se spitalet tona publike nuk kanë asgjë më pak se ato të Gjermanisë, Turqi
Paralajmërimi i mjekut: Na presin shumë të vështira, virozat do mbivendosen me COVID-19 "Ditët më të vështira i kemi ende përpara. Është një situatë që kërkon solidaritet të madh..." Shqipëria ka përpara d
Rama sulmon spitalet private në vend: Duan vetëm të shesin ilaçe! Kryeministri Rama vazhdon të këmbëngulë se spitalet shtetërore në vend të ngritura për COVID-19 përmbushin të gjitha kus
Dërgohet me urgjencë në spital, frikë për gjendjen e Maradona Junior Problemet shëndetsore nuk kanë fund në familjen Maradona. Para pak ditësh ishte Diego ai që iu nënshtrua një operacioni
Dalin pamjet, radhë pacientësh nëpër ambulanca para Spitalit Infektiv (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të ketë raste të larta me COVID-19 ku vetëm sot janë infektuar 490 persona e 7 viktima. Ministria e
Rama i bindur në të tijën: Në spitalet shqiptare nuk mungon asgjë, pse ikni jashtë Edhe pse qytetarët po hidhen duke u vetëvrarë nga spitalet COVID ndërsa të tjerë vdesin në trotuare pasi nuk marrin shër
Makina përplas këmbësorin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një mjet ka përplasur një person. Ai është tran
Meta takon kreun e OBSH-së, premton rimbursim të ilaçeve për qytetarët e infektuar me COVID-19 Presidenti Ilir Meta u takua sot me Drejtorin Rajonal të Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Europën, Hans Kluge.
Pacienti me koronavirus ndërron jetë në tualetin e spitalit, tronditet Italia (VIDEO) Italia është tronditur nga disa pamje që po qarkullojnë në media, ku shfaqet një burrë i moshuar i infektuar me koronavi
Vdekja e 20 vjeçares, reagon spitali i Gjirokastrës Spitali i Gjirokastrës ka reaguar në lidhje me vdekjen e 20-vjeçares e cila humbi jetën pasi solli në jetë foshnjen e sa
Ia doli! Pacienti mposht koronavirusin pas nga 7 muajsh qëndrimi në spital (FOTO LAJM) Një rast mjaft shpresëdhënës na vjen nga Anglia. Pacienti që ka vuajtur më gjatë nga koronavirusi në Britaninë e Madhe k
Përkeqësohet gjendja, situatë kritike në spitalet e Maqedonisë së Veriut Sistemi shëndetësor tashmë disa ditë me radhë është nën presion të madh. Situata është vërtetë kritike. Kështu deklaroi
Infektohet me COVID-19, Imzot George Frendo shtrohet në spital Arqipeshkëvi i Tiranë-Durrësit, njëkohësisht Presidenti i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Imzot George Frendo ka r
Edi Rama: Shqipëria do të dalë më e fortë nga këto dy sfida të rënda! "Shqipëria do të dalë më e fortë nga këto dy sfida të rënda, të cilat mund t’i përballojë e t’i fitojë vetëm kjo shumicë
I prekur nga COVID-19, gazetari grek flet për gjendjen e Janullatosit: Po lufton për jetën! Kryepeshkopi i Shqipërisë, Anastas Janullatos ndodhet momentalisht në Greqi ku po kurohet pas infektimit me koronavirus.
Përkeqësohet gjendja në spitale, si ndryshuan shifrat e COVID-19 në Gjermani Gjermania ka shënuar 21.866 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, si dhe janë raportuar 215 humbje jete
U vetëhelmua me fostoksinë, 49 vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital Një grua dyshohet se ka tentuar të vetëhelmohet në Vlorë. Mësohet se ditën e sotme, rreth orës 15:00, në spitalin raj