999 rezultate për

spital

U mundësohet votimi edhe pacientëve në Spitalin e Shtimes Kutitë e votimit bashkë me materialet tjera të nevojshme janë dërguar në spitalin psikiatrik të Shtimes. Komisioni Ko
PEJË/ Humb jetën një person, u gjet i shtrirë afër një qendre të votimit Një person është gjetur i shtrirë jashtë qendrës së votimit në shkollën Fillore ‘Xhamil Hada’, të Pejës. Ai është dërgua
DETAJE/ Ra nga kati i gjashtë, Teqja jashtë rrezikut për jetën Aldo Teqja duket se e ka kaluar rrezikun për jetën. Portieri i Partizanit, që ra mbrëmjen e sotme nga kati i gjashtë i p
Rrihet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit, por nuk dërgohet në spital Dhunohet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit në Lezhë, por nuk dërgohet për kurim në spital. Ky është denon
Aksidenti në Shkodër, përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e djeshme në qytetin e Shkodrës, teksa 2 makina u përplasën më njëra-tjetrën. M
Burg për ish-shefin e financave të Spitalit të Tepelenës dhe specialistin, 2 gratë në arrest shtëpie Gjykata e Shkalles se Pare e Gjirokastres ka dhene masat e arrestit sot per te kater zyrtaret dhe ish zyrtaret e Sherbim
Kthehen urgjentisht në spital, përkeqësohet situata e nxënësve të helmuar në Shkodër Agravohet situata e nxenesve te helmuar ne shkollen e postribes. Shume prej tyre jane rikthyer ne urgjencen e spitalit t
26 nxënës të helmuar në Shkodër, reagon spitali (VIDEO) Lidhur me helmimin masiv të nxënësve në shkollën Postribë të Shkodrës, ka reaguar dhe drejtoria e spitalit të këtij qyte
Rrëzim i frikshëm i Marquez në Tajlandë, përfundon në spital Ka nisur me momente frike dhe ankthi fundjava e Çmimit të Madh të Tajlandës për kampionin në fuqi të botës në Moto GP, M
Lëndohen dy turistë grekë në Sarandë Një masiv shkëmbor është shkëputur në Sarandëm në zonën e Syrit të Kaltër dhe është rrëzuar duke plagosur dy persona.
Ndalohen 4 ish-zyrtarë të administratës në Tepelenë Katër ish-punonjës të administratës janë ndaluar nga policia në Tepelenë. Sipas Policisë, janë ndaluar ish-shefi i fi
Thirrja prekëse e babait shqiptar: Im bir po tretet, ju lutem më ndihmoni Remzi Muça dhe Bukuroshe Xhediku janë prindër të Renis Muçës 14 vjeç, i aksidentuar në 17 Korrik 2019. Që nga ajo ditë,
Del fotoja nga spitali, Muharrem Ahmeti në luftë për jetën (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Muharrem Ahmeti ditët e fundit nuk ka pasur gjendje të mirë shëndetësore. Në disa lajme
Rëndohet bilanci në Mat: Babë e bir ekzekutohen për pronën, autori vret veten Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në MAt, ku si pasojë e një sherri mes dy vëllezërve janë sh
Sherr jashtë diskos, dy vëllezërit shqiptarë bëjnë për spital 30-vjeçarin italian Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë të cilët u bënë pjesë të një sherri të madh jashtë ambientëve të një dis
Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO) Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit
U bënë për spital, ky është shkaku i nisjes së sherrit mes tifozëve para derbit Para fillimit të ndeshjes derbi mes Tiranës dhe Partizanit, tifozeritë e të dyja ekipeve janë përleshur mes tyre, pas po
Makina përplas këmbësorin në Tiranë Një aksident ka ndodhur vetë ka minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë ATSH-së ndërkohë që mëso
Pasagjeri bën për spital shoferin, nuk i uli volumin e muzikës (VIDEO) Një pasagjer ka bërë për spital shoferin e autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar, pasi i kërkoi të volumin e muzikë
Po punonte në një ndërtesë, bie nga lartësia punëtori Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Apollonia” Fier, shtetasi, D.M, 40 vjeç duke punuar në një ndërtesë, ka rënë nga kati i