999 rezultate për

spital

Foshnja më e vogël në botë del nga spitali Foshnja më e vogël në botë, i lindur në tetor, që peshon po aq sa një mollë, tani është i gatshëm për botën e jashtme.
Vdes në spital burri që u plagos me armën e partneres police UPDATE-Ka ndërruar jetë në spital, 50 vjeçari Bernard Uka që u vetëplagos me armën e partneres së tij police. Ngjarj
60-vjeçari bie nga pallati në Sauk, ndërron jetë në spital Rreth orës 09:00, në zonën e Saukut në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia në rrethana ende të paqarta shte
Durrsakët bëjnë për spital kanadezin që tentoi të përdhunonte një 13 vjeçare Aventura e një 50 vjeçari kanadez që kishte ardhur për pushime në Durrës ka përfunduar shumë keq pasi tentoi që të përdh
Action Bronson bëhet për spital Reperi shqiptar nga Kosova, Arian Asllani për pak se nuk u verbua nga dritat e skenës, gjatë një koncerti të tij –ku për
Gruaja rreh burrin, e bën për spital Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në mëngjes në Zveçan është arrestuar një grua e dyshuar me kombësi serbe, pasi
"Dhunë shtazarake", policia mban me pranga protestuesin në spital Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi ka publikuar në rrjetet sociale disa foto, ku bashkë me ish-deputeti
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
E rëndë, vajza e vogël bie nga dritarja dhe ndërron jetë Kjo është fotografia e vajzës së vogël, e cila ndërroi jetë pasi ra nga dritarja në 60 metra lartësi. Ajo ra nga dritarj
Babai vret djalin e tij në Maqedoni Më datë 11.04.2019 në ora 19 e 05 minuta në Stacionin policor në Koçan, nga Qenra shëndeëtsore në Koçanë kanë lajmëruar
Pele lë spitalin, vjen urimi i veçantë Maradona Legjenda braziliane Pele u shtrua pak ditë më parë në spital duke tronditur të gjithë njerzit e futbollit. Por ai tas
U aksidentua në Mallorca, përmirësohet gjendja e Scalonit Trajneri i Argjentinës, Leo Scaloni ka dalë nga spitali. 40-vjeçari i cili pësoi një aksident ku një automjet e ka p
Banorja e Bregut të Lumit e shtruar në spital: Policia ka hedhur gaz në kohën që na ka marrë në polici (VIDEO) Situata në Bregun e Lumit mori përmasa ekstreme teksa banorët u munduan ti bëjnë rezistencë policisë për të mbrojtur ba
Theu të dyja këmbët, Cerio shfaqet e buzëqeshur në spital (FOTO LAJM) Samantha Cerio e cila dje theu të dyja këmbët gjatë një gare tashme ndihet më mirë. Ajo iu nënshtrua një operacioni
I shtruar në spital, Pele surprizohet nga vizitori special (FOTO LAJM) Sëmundja e pak ditëve më parë trembi të gjithë, por tani Pele, një prej futbollistëve më të mirë në botë, i të gjitha ko
Rikthimi te Kukësi nis "ters" për Gjokën, titullari përfundon në spital Trajneri Ernest Gjoka do ta nisë aventurën e tij te Kukësi me probleme. Numri një i stolit do të vuajë disa mungesa të r
Aksident i rëndë në Shkodër, shoferi i makinës me urgjencë drejt spitalit Një aksident automobilistik është shënuar në qytetin e Shkodrës, për pasojë ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit i c
Spitali Amerikan – Progres e Vizion. E keqja në Shqipëri, shantazhet! Spitali Amerikan është një realitet i mjekësisë në Shqipëri dhe në harkun e më shumë se një dekade ka bërë një progres t
Tragjike në Bulqizë! Granata i merr jetën një 10-vjeçari, plagoset motra e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë. Dy fëmijë që po luanin me një granatë janë plagosur. Fatkeqësisht për s
"Mbreti" i futbollit dërgohet në spital Legjenda e futbollit brazilian pele është dërguar në spital si masë parandaluese ndaj një sëmundjeje që nuk do t’i rrezi