999 rezultate për

spital

A u liru Kostandin Xhuvani? Reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi një denoncim ku thuhej se një vrasë i 5-fishtë ishte liruar nga bu
E rëndë në Peqin, 15 vjeçari vetëplagoset me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin. Në fshatin Bicaj një djalosh ka plagosur veten aksidentalisht. Shtetasi
Aksident i rëndë me motor, burri niset me helikopter drejt Tiranës Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin Qafe-Botë – Konispol gjatë pasdites së sotme. Nga raportimet e para mesohet
Doli të ndihmonte vajzën, por të riut i ndodh gjëma (VIDEO) Një djalë ka dalë të ndihmojë një vajzë e cila po qante ulur pranë një kabine telefonike. Por ky gjest human i ka shk
"I shtruar në psikiatri, del kartela e Edi Ramës" (FOTO LAJM) Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi paloka ka publikuar këtë të hënë kartelën mjekësore të kryeministrit Edi Rama e da
Kujdes, më shumë se gjysma e Prishtinës s'ka energji Për shkak të punimeve të paralajmëruara nga KOSTT, një pjesë e madhe e Prishtinës me rrethinë do të jetë pa rrymë deri n
Hyri për të vjedhur, shqiptari përfundon në gjendje të rëndë në spital Një ngjarje e rëndë ëshët shënuar në Itali, ku një shqiptarë është rrëzuar nga kati i tretë i një banese, në të cilën ki
Konsumoi pesticide, ndërron jetë në spital gruaja nga Lezha Një 42-vjecare ka ndërruar jetë në spitalin e fshatit Tresh të Lezhës, pasi është helmuar duke konsumuar pesticide. N
PSP bastis kompaninë dhe arreston pronarin e Spitalit Sistina Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce
Aktori i madh pëson infarkt, shtrohet me urgjencë në spital Besnik Çinari, aktori shkodran i humorit ka pësuar mbrëmjen e kaluar një infarkt. Gjendja e tij shëndetësore nuk ësh
Nuk do ta besoni, çaji i rusit po dërgon shqiptarët e Kosovës në spital Numri më i madh i pacientëve që kërkojnë trajtim në Kirurgjinë Plastike në QKUK, janë ata me djegie të ndryshme. E djegi
Shqiptari bën për spital policët grek Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Volos të Greqisë, ku një shqipatrë është arrestuar nga policia pasi ka
Pamje të rëndë nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, të plagosurit me urgjencë drejt spitalit (VIDEO) Rruga e Kombit është përgjakur nga një aksident i frikshëm ditën e sotme, ku sipas raportimeve paraprake dy persona kanë
Akuza për korrupsion, arrestohet kryeinfermierja e Spitalit Psikiatrik Policia e Elbasanit ka ndaluar një 50-vjeçare me detyrë kryeinfermiere pranë Shtëpisë së Mbështetur “JETA” në Cërrik, në
Tifozi e godet me shishe uji, lojtari dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO) Një moment i pazakontë ka ndodhur në Turqi. Në fund të një ndeshje të Kupës sulmuesi i Kasimpasas, Bengali Fode Koita ka
Kishin shkuar për shërim, vdes në llixhat e Elbasanit shqiptarja e Kosovës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një shtetase kosovare ka ndërruar jetë në llixhate këtij qytet
EMRI/ E rëndë në Durrës, nipi i pronarit të lokalit bën për spital hajdutin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyteton e Durrësit, ku një hajdut ka tentuar të grabis një lokal por e ka pësuar keq n
Reperi i njohur shqiptar në gjendje të rënduar shëndetësore (FOTO LAJM) Ai është shtrirë në spital dhe nuk ka treguar ndonjë detaj për sëmundjen. Cozman duket se ka probleme me shëndetin.
U godit sapo zbriti nga autobusi, ndërron jetë në spital 11-vjeçari Një 11-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra në një aksident. Njgjarja e rëndë ndodhi n
Mbyllen shkollat, spitalet në gatishmëri: Tërmeti i fuqishëm alarmon ishullin grek ku banojnë mjaft shqiptarë Tërmeti 6.4 ballë që ra mbrëmjen e djeshme në Greqi pranë ishullit Zakyntos ka shkaktuar vetëm dëme materiale për fat të