999 rezultate për

spital

Vrasja makabre e studentes, shqiptari i kërkoi grekut ta çonin në spital, por ai e hodhi në det "Unë i kërkova ta dërgojmë në spital, por ai tha se duhej të shpëtonim prej saj duke e hedhur diku". Ky është rrëfim
"Kumbari" i Shkodrës nga qelia përfundon në spital Nga dhomat e paraburgimit, biznesmeni Bardhok Planaj transferohet në reaminacionin e Shkodrës. Bardhok Pllanaj i arr
Pse mbulesat e shtretërve në spital, janë me mikrobe edhe pas pastrimit Edhe pas një pastrimi të plotë, gjurmët e baktereve që shkaktojnë diarre mund të mbeten në mbulesat e shtratit të spital
Lamtumirë doktor! Ja si ti kuroni bajamet pa shkuar në spital Bajamet e inflamuara apo të qelbëzuara është një nga shenja më frustruese të ftohjes. Për këtë problem nuk ka asnjë z
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
U zuri rrugën me biçikletë, tre afrikanët bëjnë për spital shqiptarin Mediat italiane raportojnë se një shtetas shqiptar është dhunuar nga tre afrikanë pas një konflikti në trafik. Shqip
Arma "merr në qafë" korçarin, pasi u vetëplagos procedohet nga policia Një 39-vjeçar nga Korça, mbrëmjen e djeshme është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë. Ngjarja ka ndodhur rreth orë
Vetëhelomet me fostoksinë 18-vjeçarja në Durrës Një vajzë 18 vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës duke konsumuar fotoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës k
4 u dërguan në spital, minatorët akoma në protestë edhe në mes të shiut Kanë nisur protestën që në pikë të mëngjesit, por minatorët nuk kanë ndërmend të ndalen. Ata kërkojnë me ngulm një pë
Skandal në Kosovë! Drejtuesit e Besës bëjnë për spital futbollistin (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e pa precedentë ka ndodhur në Kosovë, ku në ndeshjen mes Bësës dhe Kikës të Ligës së Parë të Kosovës ka shpë
Disa të rinj përdhunuan gomarin por i gjeti belaja 15 adoleshentë në një rajon rural në Marok kanë përfunduar në spital pasi përdhunuan në grup një gomar. Mjekët thonë
Detaje të reja nga atentati në Lushnje, i plagosuri "zhduket" nga spitali Saimir Taullahu, i cili ishte shënjestër e një atentati me armë zjarri në Lushnjë, është larguar nga spitali i shoqëruar
40 gra përfundojnë të helmuara në spitalin e Durrësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një rropaqepësi në Durrës, ndërsa burime bëjnë me dije se janë helmuar 40 gra, të cila
Atentat në Vlorë, makina hidhet në erë me gjithë shoferin (VIDEO) Rikthehen atentatet me tritol në Vlorë. Një makinë tip ‘Benz’ me targa AA703 është hedhur në erë ndërsa lëvizje në rrugë
Nuk foli askush, por shikoni si u masakruan këta të mitur duke mbrojtur shtëpinë (FOTO LAJM) Kryeministri Rama u qëllua dje me këpucë teksa ndodhej në Spitalin e Traumës për të vizituar efektivët e policisë që u p
"Personit që qëlloi Ramën me këpuc i masakruan fëmijën" (FOTO LAJM) Banorët e Astirit, kanë qenë prezent në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku kanë rrëfyer dramën që po përjetojnë, për shkak
Rrahën për vdekje rumunin, kush janë dy agresorët shqiptarë të arrestuar Policia italiane ka ekzekutuar një urdhër të Prokurorisë së Bolonjës, duke vënë në pranga dy shqiptarë të akuzuar për vr
Rama shkon në spital, i bën dhuratën e pakuptimtë polices së plagosur (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama ka shkuar në Spitalin e Traumës nga ku ka publikuar një video ku shihet efektiv
Del fotografia nga spitali e polices që u plagos në protestë (FOTO LAJM) Vajza në foto është Ina Nuka, policja e plagosur gjatë protestës së sotme dhe që humbi 3 gishta nga dora e djathtë. A
Rama qëllohet me këpucë nga protestuesi (VIDEO) Pas protestës së dhunshme, ku banorët e "Unazës së Re" janë konfliktuar fizikisht me policinë, kryeministri i vendit Edi