999 rezultate për

spital

"U plagos me plumb në këmbë"! Flet nga spitali i riu (VIDEO) Potesta e djeshme solli shënoi incidente edhe të protestuesit. Ened Bostani është 29-vjeçari i cili fillimisht u raportu
"Ti me ato duart e zeza": I gjithë sherri mes Lleshajt dhe deputetit të PD në spital Pas protestës së djeshme të opozitës, ministri Lleshaj shkoi te spitali i Traumës për të parë gjendjen e policëve të lën
Incident mes Sandër Lleshaj dhe ish deputetit të PD-së në spitalin e traumës Njëfarë tensioni është krijuar këtë mbrëmje të vonë dhe në spitalin e traumës në Tiranë, atje ku janë shtruar punonjës p
Piu fostoksinë, vdes në spital 14-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Rrashbull, të Durrësit, ku një 14-vjeçare dyshohet se është vetë helmuar me fo
Spitali Amerikan, sfida më e bukur në mjekësinë shqiptare! (VIDEO) Suksesi i Spitalit Amerikan ka qenë historia e prezantuar këtë javë në emisionin Histori Shqiptare nga Alma Çupi në Tv K
Zbardhet deklarata me shkrim, si Rrahim Hashimi ka kërkuar haraç në emër të Kadri Veselit Në deklaratën e tij, Kadri Rexhepi e pranon se ka qenë ai që i ka prezantuar Rrahim Hashimin dhe Ekrem Likën si përfaqës
Low në spital, mungon në dy ndeshjet eleminatore Gjermania do të përballet me Bjellorusinë dhe Estonin, përkatësisht në datat 8 dhe 11 qershor, për kualifikueset e Europ
Panik te Gjermania, trajneri Joachim Low shtrohet në spital Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka pasur një problem shëndetësor për shkak të disa problemeve me qarkullimin e gjakut
"Do ta sheroj pacientin me Bibël": Hiqet nga puna infermierja britanike Gjykata e Apelit në Britaninë e Madhe javën e kaluar ka publikuar një vendim, ku thuhet se më 3 qershor të vitit 2016 nj
Shpërthen bombula e oksigjenit në auto-ambulancë, vdes foshnja 3 muajshe Një foshnje ka qenë duke u transportuar për në spital me anë të një auto-ambulance, në momentin kur bombula e oksigjenit
Me sy të nxirë, del nga spitali zyrtari rus i arrestuar në Veri (VIDEO) Para pak minutash ka dalur nga spitali i Mitrovicës zyrtari rus i arrestuar në mëngjesin e sotëm nga Policia e Kosovës.
Pas fëmijëve infektohen me fruth edhe 9 pjestar të stafeve të spitalit Në repartin kirurgjik në Spitalin e përgjithshëm të Strugës janë sëmurë 16 për qind e të të punësuarve, gjegjësisht nënt
Vendosën në gumë policët roje, si u largua nga spitali autori plagosjes së menaxherit të Feros Një shtetas i ndodhur nën masën e arrestit me paraburgim arriti t’ia mbathte mëngjesin e kësaj të premte nga Qëndra Spit
Plagosi menxherin e Feros, autori arratiset nga spitali Sot në orët e hershme të mëngjesit është arratisur një i paraburgosur nga Klinika e Ortopedike e Shërbimit Spitalor Klin
U përplas me automjetin, vdes 48-vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë paradite në qytetin e Ballshit. Policia ka bërë m
E rëndë, nëna e lind dhe braktis foshnjen në Pejë Një bebe është braktisur të hënën nga nëna e saj. Ngjarja ka ndodhur në Spitalin e Pejës ku gjatë kontrollës së foshnjës
U gjet i vdekur në makinë, familjarët fajësojnë spitalin Mediat italiane i kanë kushtuar rëndësi ngjarjes që ndodhi dje në Itali, ku një shqiptar 33 vjeç u gjet pa shenja jete n
Shqiptarja nga spitali: Më jepni shtetësinë italiane para se të vdes “Koha që më ka mbetur për të jetuar, do doja ta jetoj si një qytetare e denjë. Para se të vdes, dua nënshtetësinë italia
Ky është shqiptari që u gjend i vdekur në Itali, dyshimet e tmerrshme për spitalin Alfons Kaja, i riu 33-vjeçar u gjet i vdekur në makinën e tij ditën e djeshme, teksa po shkonte në punë. Dyshohet se shk
Fruthi po nënshtron Maqedoninë, merret në karantinë një spital bashkë me mjekët Reparti kirurgjik në spitalin e përgjithshëm në Strugë është mbyllur. Mjekët dhe personeli tjetër mjekësor janë vendosur