999 rezultate për

spital

E mbytën në grushta jashtë lokalit, i riu përfundon në spital Një i ri ka përfunduar në spital pas një sherri për motive ende të panjohura. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 22:00, në la
Plas bombola e gazit në Tiranë, dërgohen në spital burrë e grua Një bombul gazi ka plasur paraditen e sotme në Tiranë. Si pasojë, janë dëmtuar burëë e grua të cilët ndodheshin në banes
Rama i bindur: Spitali Covid4 është gati Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën duke ndarë lajmin me ndjekësit e tij për hapjen e spitalit Covid-4. Në një
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
Ekspertja e shëndetësisë: Qeveria po fsheh realitetin në spitalet COVID-19 "Është e pandershmë që mjekët të përdoren si mburojë për të mbuluar dështimin e qeverisë me pandeminë..." Ekspertja e
10 ditë e shtruar në spital, humb jetën 50 vjeçarja me COVID-19 Një 50 vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme nga koronavirusi. Gruaja kishte 10 ditë shtruar në
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv. Kryeministri Edi Rama e ka
"Të sëmurët me Covid nxirren nga spitali për të liruar vendet, vdesin në shtëpi" Ish-deputeti i Partisë Demokratike, mjeku Bardh Spahia dha sot detaje për denoncimin e bërë mbrëmjen e djeshme nga kryed
Brenda spitalit-Covid në Maqedoni, ja ç'ndodh me pacientët (VIDEO) Çdo ditë është betejë për mjekët e repartit infektiv në Spitalin klinik të Tetovës. Do ta kishin shumë më lehtë nëse
Mjeku i drejtohet Ramës: Babe! Shifrat i manipulon qeveria, jo spitali "Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë!" Mjeku Renato Osmënaj, i cili nji
Dyshohet si ilaçi që shkakton depresionin, OBSH kërkon të mos përdoret më Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral
E përplasi makina, reperi shqiptar zbulon gjendjen e të birit (FOTO LAJM) Reperi Duda ka zbuluar së fundmi se familja e tij është përballë me një situatë të vështirë. Kjo për faktin se një nga d
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
Manastirliu: Ti mund të jesh një hero, lufta kundër COVID-19 nuk nis në spital! "Mjafton zbatimi i masave të thjeshta, për të qenë një hero: maska, distancimi, higjiena!" Ministrja e Shëndetësisë O
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
Varësia nga alkoli, Maradona në spital edhe për disa ditë Pas kryerjes së operacionit për heqjen e gjakut të mpiksur në tru, Diego Armando Maradona do të qëndrojë në spitalin "Ol
I infektuari me COVID-19 luan në violinë për të falënderuar stafin e spitalit ku po trajtohet (VIDEO) Mësuesi i muzikës Grover Wilhelmsen ishte në kujdesin intensiv me COVID-19 për një muaj. Në pamundësi për të folur nd
Ministri i Shëndetësisë: Spitalet në Kosovë janë të mbingarkuara, bëni kujdes Të premten bëhen një jave nga dita kur kanë hyrë në fuqi masat e reja anti-Covid. Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ë