999 rezultate për

spanje

Mesfushori revoltohet me Niko Kovac, mendon rikthimin në Spanjë Ishte një nga lojtarët më të mirë në ndeshjet e fundit me Bayernin, aq sa shumë tifozë kishin krijuar idenë se lojtari d
Është i huazuar në Spanjë, belgu shpreh dëshirën për të qëndruar në Angli Sulmuesi belg, Michy Batshuayi ka thënë se ai ka tërdhme në Chelsea edhe pse luan te Valencia. "Jo unë nuk jam duke k
Në fije të perit, ndeshjet përcaktuese për fatet e teknikut të Barças Skuadra e Barcelonës është në një mini krizë rezultatesh. Në dt sfidat e fundit, katalanasit kanë shpërdoruar 5 pikë. Ka
Njihuni me policin kosovar që shtriu rusin në Spanjë Xhudisti Anton Cena përfaqëson në mënyrën më të mirë të mundshme policinë e Kosovës në shtetin e Spanjës. Cena tregoi mj
​Real Madridi nuk do të luajë në SHBA Real Madridi nuk do të detyrohet të luajë asnjë ndeshje jashtë Spanjës nëse nuk dëshirojnë të bëjnë një gjë të tillë. Kë
Zbardhen detaje të reja nga vrasja e shqiptarit në Spanjë Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit Fatmir A. në Spanjë. Mediat vendase shkruajnë se janë gjetur pro
Shuhen shpresat e Juventusit, Pogba ikën në Spanjë “Tre vite këtu e më pas do të ikësh në Spanjë”. Ky ka qenë premtimi që menaxheri Mino Raiola i ka bërë Paul Pogbasë, kur
Spanja organizatore e Euro 2028 ? Federata e Futbollit të Spanjës janë duke u përgatitur për të konkurruar për ta mbajtur Evropianin e vitit 2028. Takimi
Presidenti i Palermos: Dybala do të transferohet në Spanjë Presidenti i Palermos duket se e ka kuptuar që ka bërë gabim që ka lëshuar një lotjar si Paulo Dybala. Tani është shpreh
Dalic flet pas humbjes turpëruese ndaj Spanjës Nënkampionja e Botës, Kroacia mori një goditje të rëndë mbremjen e djeshme, pasi është mundur nga Spanja 6-0. Së fun
Formacionet zyrtare: Spanjë - Kroaci Spanja dhe Kroacia do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Estadio Manuel Martinez Valero", ndehsje e vlefshme për Li
Sonia Sarpe, tifozja e çmendur e Spanjës (FOTO LAJM) Sonia Sarpe i ka mahnitur të gjithë fansat e saj në Instagram me fotot që ka postuar kohët e fundit. Një nga modelet
Reagon Ramos: Ata i harruan kërcënimet me vdekje Spanja arriti të marrë një fitore 1-2 kundër Anglisë të vlefshme për Ligën e Kombeve. Por në këtë ndeshje tifozët e
Angli 1-2 Spanjë, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Spanja arriti të merrte një fitore të madhe sonte kundër Anglisë në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për Ligën e Ko
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka kalua në avantazh ndaj Spanjës në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Marcus R
Formacionet zyrtare: Angli - Spanjë Anglia dhe Spanja do të luajnë sonte klasiken e tyre në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. A
Kane: Do japim maksimumin ndaj Spanjës Sot Harry Kane, kapiteni i kombëtares së Anglisë, u është paraqitur gazetarëve prezentë në konferencën për shtyp në vigj
Liga e Kombeve sjell duelin e titanëve, Angli-Spanjë Liga e Kombeve do të na sjellë një ndeshje tjetër spekatkolare, atë mes Anglisë dhe Spanjës. Spanja vjen pas një dës
Video tronditëse, emigrantët zbresin në breg me gomone dhe vrapojnë në mes të turistëve (VIDEO) Spanja është duke u përballur me krizën e emigrantëve pasi dita ditës aty vijnë nga deti qindra. Gjatë tri javëve të
1 ton kokainë/ Si u kapën dy shqiptarët në Spanjë, "koka" e grupit të madh kriminal Ditën e sotme Policia e Shtetit bën me dije se ka sekuestruar rreth 5 milionë euro të një grupi kriminal në Shqipëri.