999 rezultate për

spanje

Në spanjë ka 8 dhoma VAR-i, ndërsa në fundjavë do të luhen 10 ndeshje në të njëjtin orar? Kjo fundjavë në La Liga do ketë disa ndryshime sa i përket sistemit VAR pasi në selinë e Las Rozas të FA spanjolle ka ve
Plas humori në Spanjë, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës (VIDEO) Gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Barcelonës dhe Liverpoolit në "Camp Nou", që do të zhvillohet sonte, pritet të je
Supergoli i fundjavës shënohet në Spanjë (VIDEO) Në Spanjë luhet java e 35-të e La Ligas. Kjo e shtunë është hapur me ndeshjen Atheltic Bilbao-Alaves, dy skuadra që k
Edhe pse me disa kg tepër, Katie duket tepër joshëse në Spanjë (FOTO LAJM) Katie Price ka treguar format e saj seksi në bikine derisa është shfaqur në brigjet e plazhit të Mallorcas. Ajo është
Mediat në Spanjë e bëjnë të sigurtë, Hazard ka firmosur për Realin Eden Hazard pritet të zyrtarizohet si nënshkrimi i tretë i Real Madridit para sezonit 2019/20, pas Rodrygo Goes dhe Eder
Monchi kërkon edhe Di Francescon te Sevilla Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi ka takuar Eusebio Di Francescon, me të cilin kanë punuar bashkë te Roma dhe duket se
Thaçi kapet mat nga mediat në Barcelonë, çfarë bën në shtetin që nuk njeh Kosovën? (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar fotografi të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, duke shkruar se ai po shëtitet në afërsi
Van der Vaart i rikthehet futbollit, firmos në Spanjë Disa muaj më parë mbylli aventurën e tij me skuadrën e Esbjerg në Danimarkë dhe vendosi t’i jepte fund futbollit në mosh
Inter zbarkon në Spanjë, kërkon dy yjet e Barcelonës Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka udhëtuar drejt Barcelonës në ndeshjen që katalanasit fituan 5-1 ndaj Lyon p
I prenë gishtin, veshin dhe i shkulen thonjtë! Shqiptari i torturua barbarisht para vrasjes në Spanjë Mediat spanjolle kanë bërë publike detaje të reja në lidhje me vrasjen e një 46-vjeçari shqiptari në Spanjë. Bëhet fjalë
Kush është shqiptari i vrarë në Spanjë, çfarë dyshon policia Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një zonë të Spanjës ku trupi i pajetë i shqiptarit është gjetur brend amjetit të tij në an
I bënë atentat mafioz, pse u vra shqiptari në Spanjë Një shqiptar është vrarë me armë zjarri brenda një automjeti. Ngjarja ka ndodhur në rajonin Totana të Spanjës, ndërs
Ekzekutohet shqiptari në Spanjë Një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri brenda një automjeti. Ngjarja ka ndodhur në rajonin Totana të Spanjës, n
Morata i siguron 3 pikëshin e rradhës Spanjës (VIDEO) Spanja ka arritur të marë një fitorë komode përballë një kundërshtari shumë të lehtë për Spanjën si Malta. Fillimisht
Catalonia fiton miqësoren, në stadium thirrje kundër Spanjës (VIDEO) Catalonia ka fituar dje në mbrëmje ndeshjen e parë miqësore duke mundur 2-1 në stadiumin e Gironës Venezuelën. Kjo
Ramos kalon përsëri në avantazh Spanjën (VIDEO) Spanja nuk po e ka aspak të lehtë përballë Norvergjisë. Pasi kaloi në avantazh shumë shpejt me Rodrigo Morenon në pjesën
Nis rrugëtimi në EURO 2020 për Spanjën dhe Italinë, formacionet zyrtare Ekipi kombëtar i Spanjës dhe ai i Italisë do ta fillojnë sonte, në orën 20:45, rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampiona
Kombëtarja e Spanjës stërvitet në poligon Ekipi përfaqësues i Spanjës ka kaluar pasditen e të mërkurës duke qëlluar me armë, por jo me fishekë të vërtetë. Trajner
Hysaj larg Napolit, mund të kalojë tek gjigantët e Spanjës Elseid Hysajt po kalon një moment të vështirë tek Napoli. Shkodrani këtë sezon ka pasur ulje ngritje megjithatë kohë
"Dy drejtorë vodhën shtëpinë e yllit të Realit", reagon njëri prej tyre Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm një ditë më parë ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga