999 rezultate për

spanje

Sergio Ramos barazon rekordin e Casillas me Spanjën Sergio Ramos i është bashkuar Iker Casillas si lojtari me më shumë paraqitje për Spanjën. Qendërmbrojtësi bëri paraqi
Rumani – Spanjë, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Spanjës ndeshjen e radhës eliminatore në “Euro 2020” e luan në transfertë kundër Rumanisë. Ndeshja me
Parcela me kanabis në mes të Spanjës, u zbuluan gjatë garës çiklistike (VIDEO) Një helikopter në Spanjë, ka zbuluar pa vetëdije, një parcelë hashashi në tarrecën e një banese, teksa po filmonte “Vuel
Ndodh befasia në Spanjë, Okazaki largohet pas 34 ditë pas firmës Ish-sulmuesi i Leicester City, Shinji Okazaki është larguar nga Malaga pas 34 ditësh. Raportet në Spanjë thonë se jap
Operacion "blic" në Spanjë, ylli i Barcelonës drejt Juventusit Do të jetë Ivan Rakitic goditja e madhe e Juventusit në këtë afat merkatoje. Mesfushori kroat ka përfunduar në "lupën" e
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Brenda festivalit të "Domates", çfarë ndodhi këtë vit në Spanjë (FOTO LAJM) Më se 20 mijë pjesëmarrës e kanë shkëmbyer domate mes vete, si pjesë e një festivali tradicional Tomatina, që zhvillohet
"E konfirmoj, është firmosur marrëveshja: Neymar kalon në Spanjë" Barcelona tashmë ka arritur marrëveshje për rikthimin e Neymarit në “Camp Nou”. Eksperti i merkatos, Gianluca di Marz
Presidenti i La Liga-s "çmend" Spanjën: Messi i nevojshëm, Ronaldo dhe Neymar, jo Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, ka thënë se Neymari dhe Cristiano Ronaldo nuk janë aq të rëndësishëm në ligë sa Lio
Shembet lokali i Mihal Kokëdhimës, jehonë deri në Spanjë (FOTO LAJM) Këtë të hënë, autoritet shembën restorantin e Mihal Kokëdhimës, biznesmeni i cili u bë i njohur pas publikimit të videos
U dhunua nga pronari i lokalit në Porto Palermo, ky është miliarderi pjesë e qeverisë së Spanjës Dhunimi i një grupi turistësh spanjollë në Himarë ka bërë jehonë në mediat e huaja. Mediat spanjolle i kanë kushtuar shu
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Beatrix Ramosaj e "djeg" nga plazhet e Spanjës (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj si destinacion për pushime zgjodhi plazhet e Spanjës. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disafoto, në
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
Ronaldo blen shtëpi luksoze në Spanjë, bëhet fqinj me McGregor (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo njihet për jetën e tij luksoze. Portugezi së fundmi ka blerë një shtëpi luksoze në Marrbella të Spanjë
Alarm në Spanjë, konservat me sardele përmbajnë përqendrim të madh sulfti Agjensia Spanjolle për Konsumim, Ushqim dhe Ushqim (Aecosan), ka lëshuar një alarm për të paralajmëruar praninë e sulfit
10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (FOTO LAJM) Janë 352 plazhe dedikuar botës, Afrikës, Azisë, Europës, Amerikës së Jugut, Australisë, Amerikës Qendrore, Lindjes së Me
Përmbytje masive në veriun e Spanjës, viktima dhe demë materiale kolosale Disa nga zonat e Veriut të Spanjës ditët e fundit janë përfshirë nga përmbytje masive. Mësohet se për shkak të përmby
Në Spanjë e kanë të sigurt: Pogba tek Real-i me një pagesë të çmendur Prej javësh emri i Paul Pogba po trazon shumë merkaton e transferimeve, mbi të gjitha merkaton e Juves dhe Real Madrid,