999 rezultate për

spal

Spalletti pranon humbjen: Hymë në fushë me mëdyshje Barcelona ka arritur të mposhtë Interin në "Camp Nou" me rezultat 2:0, ndeshje kjo e vlefshme për Champions League.
Spalletti nuk humb ndaj Milanit prej vitit 2006 Sonte në mbrëmje do të zhvillohet derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit. Një ndeshje që nuk lejohet lënia e pikëve n
Spalletti: Derbi vlen më shumë se një fitore Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka theksuar në prag të ndeshjes me Milanin se derbi vlen më shume se t
Spal “asfalton” Romën, verdhëkuqtë në krizë (VIDEO) Skuadra e Romës u mposht këtë të shtunë në Serie A përballë skuadrës së Spal në “Olimpico” me shifrat 2-0. Një humbje e
Spal surprizon Romën në pjesën e parë (VIDEO) Skuadra e Spalit ka arritur të kalojë në avantazh përballë Romës në fushën e kësaj të fundit. Miqtë kaluan në avantazh
Buzëqesh Inter, i rikthehet një yll në prag të derbit Skuadra e Interit duhet të buzëqeshë pasi dëmtimi i mesfushorit Vecino nuk është i rëndë dhe lojtari pritet të jetë në l
Probleme për Spalletin, talenti i Interit në dyshim ndaj Milanit Mesfushori i Interit, Matias Vecino, thuhet se ka probleme muskulore, por ai mund të mungojë në derbin e Milanos. 27-
Shpëtimtari Icardi, Interi fiton në transfertë ndaj SPAL-it (VIDEO) Interi ka fituar në transfertë ndaj SPAL-it me rezultatin e përgjithshëm 1-2 në "Paolo Mazza", ndeshje e vlefshme për ja
Inter kalon përsëri në avantazh ndaj SPAL-it (VIDEO) Interi ka kaluar përsëri në avantazh ndaj SPAL-it në "Paolo Mazza". Ai që ka shënuar është përsëri argjentinasi, Mau
Icardi kalon Interin në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj SPAL-it në "Paolo Mazza". Ai që ka shënuar është Mauro Icardi në minutën e 14'.
Spalletti kërkon më tepër nga ekipi Skuadra e Interit do të rikthet të luajë nesër në mbrëmje përballë skuadrës së Spalit. Zikalërit kanë arritur rezultate
Interi humbet mesfushorin kroat për ndeshjen kundër SPAL-it Marcelo Brozovic ka pësuar një dëmtim muskulor dhe nuk është pjesë e skuadrës së Interit që ka udhëtuar drejt Ferraras p
Spalletti i bën jehonë Icardit Skuadra e Interit arriti një fitore të rëndësishme në transfertën e PSV pas golave të Nainggolan dhe Icardit. Pas ndeshj
Dilemat e Spallettit për sfidën ndaj PSV Skuadra e Interit do të luajë këtë të mërkurë ndeshjen e dytë në grupin B përballë PSV Eindhoven. Zikaltërit do të luajn
Spalletti: Rikthejmë Interin në vendin ku i takon Luciano Spalletti u shpreh i lumtur pas fitores me Cagliarin, 2-0 në "Giuseppe Meazza". Ai pas ndeshjes tha se kërkon të
"Surprizon" Spalletti para ndeshjes me Cagliari-n Inter ditën e shtunë në mbrëmje do të presë Cagliari-n në “San Siro” ku do të kërkojë fitoren e katërt radhazi në ndeshj
Konflikti me Spallettin, Totti: Na ndanë para se të plaste grushti, ja si më ofendoi trajneri Francescoo Totti, prezantoi ditën e sotme, në 42 vjetorin e tij edhe biografinë e tij të quajtur “Një kapiten”, në një e
Rrëfimi i Tottit: Spalletti më mbylli karrierën Legjenda e Romes, Francesco Totti së fundmi ka publikuar në një libër autobiografinë e tij, ku zbulon disa të fshehta
Zyrtare: Spallettit i hiqet dënimi me një ndeshje pezullim Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, e ka fituar apelin kundër pezullimit me një ndeshje mos lojë, pas kartonit të kuq
Zyrtare: Trajneri i Interit dënohet nga Komisioni i Disiplinës Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, është suspenduar me një ndeshje pas kartonit të kuq në fund të takimit që Interi