999 rezultate për

spal

Spalletti i drejtohet Perisicit: Dikush që nuk mund të kontribuoj për skuadrën do të jetë jashtë saj Luciano Spalletti ka shpjeguar ndryshimet taktike që bën që Interi të humbet si dhe ka thënë për Ivan Perisic se nëse ai
Spalletti me deklaratë bombë për Icardin Trajneri Luciano Spallettit ka bërë një goditje për Mauro Icardin duke e lavdëruar në mënyrë demokratike duke thënë “dik
Spalletti: Asnjë klub në planet nuk ka para për të blerë Shkriniarin Trajneri i Interit, Luciano Spallettit, ka folur pas triumfit në Kupën e Italisë, ndaj Beneventos ku i ka dhënë përgjigj
Spalletti: Nainggolan nuk e ka mendjen te futbolli Luciano Spalletti i është drejtuar mesfushorit të Interit, Radja Nainggolan, që të mos merret më shumë me gjëra jashtë f
Milani fiton me përmbysje kundë SPAL (VIDEO) Milani fitoi me përmbysje kundë SPAL me rezultatin 2-1 në "San Siro", ndeshje e vlefshme për javën e 19 të Serie A. N
Milani përmbys SPAL (VIDEO) Milani ka përmbysur SPAL-in në "San Siro". Autori i golit është sulmuesi argjentinas në minutën e 64'. Ndeshja p
Spalletti: Juventusi e ka fituar Serie A Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, pas fitores me Empolin në transfertë, e pranoi se kjo ishte një nga ato ndeshje ku
Super Castillejo, Milani barazon rezultatin ndaj SPAL (VIDEO) Milani ka barazuar rezultatin ndaj SPAL në "San Siro". Ai që ka shënuar është Samu Castillejo në minutën e 16'.
SPAL shokon Milanin (VIDEO) SPAL ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është Andrea Petagna në minutën e 13'. N
Spalletti: Ti japim fund koreve raciste Interi fitoi kundër Napolit 1-0 në sekondat e fundit por incidentet jashtë stadiumit dhe koret raciste kundër Koulibaly
Gattuso në fije të perit, shansi fundit është ndaj Spalit Genaro Gattuso është një hap larg shkarkimit nga Milani. Kuqezinjtë do të luajnë nesër në San Siro ndaj Spalit dhe në ra
Spalletti: E merituam fitoren Luciano Spalletti ka pranuar se Interi dhe Napoli merituan pikët pas një fitore në momentet e fundit të Nerazzurëve.
Spalletti zbulon se kur kthehet Nainggolan: Ancelotti më frikëson Interi barazoi ne Verona ndaj Chievos teksa zbehu paksa entuziazmin para sfides ndaj Napolit, ndërsa sot trajneri Luc
Spalletti: Interit i mungoi karakteri kundër Chievos Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, nuk është aspak i kënaqur me ekipin e tij pas barazimit në sekondat e fundit me C
Trajner apo aktor? Interi e bën Spallettin elf të "babagjyshit" (VIDEO) Interi nuk po kalon një moment të mirë në aspektin sportiv. Ekipi zikaltër u eliminua nga Champions League pas barazimi
Një fitore në 7 ndeshjet e fundit për Interin, tronditet stoli Spallettit Interi u eleminua mbrëmë nga Liga e Kampioneve teksa barazoi 1-1 në San Siro ndaj PSV-së. Kjo ka ka irrituar tifozët e I
Tifozët e Interit duan "kokën" e Spallettit Interi u eleminua mbrëmjen e djeshme teksa nuk arriti të fitontë ndaj PSV-së e cila luante thjesht për statistika. Zikal
Spaletti: Kishim presion psikologjik, nuk mbajtëm dot balancën Luçiano Spaleti ka reaguar pas eleminimit të hidhur nga Champios League ku zikalttrit nuk shfrytëzuan si duhet ndalesën
Barazon me PSV, Interi i Spallettit skualifikohet nga Champions League (VIDEO) Interi ka marrë një barazim 1-1 nme PSV në "Giuseppe Meazza", e vlefshme për UEFA Champions League. Të parët në avan
Shpërhen Spalletti: Bëmë gabime banale, u treguam naivë Luçiano Spaleti e kritikoi Interin e tij pas humbjes 1-0 me Juven, dhe në intervistën për Sky Sport pas ndeshjes dekla