999 rezultate për

spal

Inter konfirmon Spalletin edhe për sezonin tjetër Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, është pyetur edhe për të ardhmen e Luciano Spallettit. Ai ka konfirmuar se traj
Marotta i mbyll derën trajnerit Conte Vazhdojnë të minimizohen shanset për Antionio Conte dhe rikthimin e tij në një prej gjigantëve të Seria A. Pas derës
Spalletti bën shqiponjën në takim me tifozët shqiptarë Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti, trajneri dhe zëvendëspresidenti i Interit, janë takuar nga afër me tifozë shqiptar
Spalleti bën shqiponjën me tifozët shqiptarë para Juves (FOTO LAJM) Interi ka luajtur mbrëmjen e djeshme ndaj Juves, në derbin e madh të Italisë. Kjo sfidë ka përfunduar në barazim 1-1 dhe
Spalletti: Inter një klub i bukur, do qëndroja 100 vjet Një barazim disi zhgënjyes ai i Inter ndaj Juventus, në shifrat 1-1, kur zikaltërit kaluan të parët në avantazh dhe për
Spalletti-Icardi, cili do të largohet në fund të sezonit Luciano Spalletti duket se e ka bërë zgjidhjen e tij dhe ka vendosur të aktivizojë sërish Lautaro Martinezin titullar ed
Spalletti: Barazimi ishte i drejtë, kjo është dobësia jonë Inter ka barazuar 1-1 ndaj Roma-s në San Siro duke ruajtur distancën me Milan. Pas ndeshjes, Spalletti nuk i ka kurs
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Spalletti: Lautaro dhe Icardi e meritojnë të luajnë të dy Trajneri i Interit, Luciano Spalletti ka folur para shtypit në prag të ndeshjes me Romën, që do jetë përcaktuese për sig
Spalletti: Avantazhi ynë i madh është prapavija solide Luciano Spalletti thekson se Frosinone i ka kujtuar Inter-it se asgjë nuk ka përfunduar në luftën për një vend mes katër
Allegri pas humbjes ndaj Spal: Kemi marrë sinjale të mira për të martën Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" pas humbjes 2-1 të pësuar në fushën e Spal-it.
Spal përmbys Juventusin, shtyhet festa e titullit (VIDEO) Juventus ka pësuar humbjen e dytë në këtë sezon të Serisë A. Ajo që duhej të ishte ndeshja e festës për titullin e tetë
Spal përmbys Juventusin (VIDEO) Spal përmbys Juventusin (VIDEO) Spali ka përmbysur në shtëpi Juventusin duke realizuar golin e 2. Bardhezinjtë e
Spalleti kërkon të motivojë lojtarët, poston në Instagram pas 3 muajsh Në prag të ndeshjes së radhës në Serinë A, atë ndaj Frosinone, trajneri i Interit Luciano Spalletti ka shfrytëzuar rrjet
3 muaj pa luajtur, Cuadrado në fushë ndaj Spalit Juan Cuadrado pësoi një dëmtim, teksa më pas u detyrua të operohej dhe të mungonte për një periudhe 3 mujore. Megjith
Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Brizovic humb ndeshjen me Frosinone, e konfirmon Spalletti Mesfushori i Interit, Marcelo Brozoviç, luajti vetëm 24 minuta në sfidën e sotme mes zikaltërve dhe Atalantës, pasi një
Spalletti: Sot nuk ishte dita e Interit Pas barazimit 0-0 ndaj Atalanta-s, Luciano Spalletti ka analizuar ndeshjen për mikrofonat e Sky Sport: "Ndeshja ishte ve
Spalletti: Icardi duhet të japë më shumë Trajneri i Inter-it, Luciano Spalletti, ka folur për "DAZN" pas fitores 4-0 të marrë në fushën e Genoa-s. "Çështja Icard
Spalletti grumbullon argjentinasin: Icardi për ne është i rëndësishëm më shumë se Messi dhe Ronaldo Më në fund merr fund telenovela Icardi, teksa Luciano Spalletti grumbullon argjetinasin për sfidën ndaj Genoas. "Icar