999 rezultate për

spal

Sarri ironizon Interin: Nuk i kemi parë fare, është mirë kur ke 3 sulmues Trajneri i Juventusit, Mauricio Sarri u ndal të analizojë ndeshjen e skuadrës së tij, në toren 2-0 ndaj Spal. “Patëm
Pjaniç realizon super gol ndaj SPAL (VIDEO) Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Spal në ndeshjen që po zhvillohet në “Juventus Stadium”. Mesfushori Miralem Pjan
Prezantimi mahnitës i Etrit Berishës te SPAL-i, e nis me këngë shqipe Etrit Berisha është bërë me skuadër të re gjatë këtij afati kalimtar veror. Portieri nga Kosova ka kompletuar transfe
ZYRTARE/ Etrit Berisha bëhet me skuadër të re (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Etrit Berisha është futbollisti më i ri i SPAL. Portieri i kombëtares shqiptare ka kompletuar
Zyrtarizohet skuadra e re Etrit Berishës Etrit Berisha sot do të bëhet me skuadër të re. Portieri i Kombëtares Shqiptare ka arritur mbrëmë në Ferrara për të komp
Berisha largohet nga Atalanta, mbetet sërish në Serinë A Klubi italian, SPAL është duke u përgatitur për ardhjen e portierit nga Kosova, Etrit Berisha. Berisha i cili u largu
Iku nga Interi, Zhang për Spallettin: Ti do të jesh trajneri im Luciano Spalletti nga sot nuk do të jetë më një trajner i Interit. Klubi e ka shkarkuar italianin ditën e sotme, ku prit
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Një mal me para! Interit do t'i kushtojë mjaft shtrenjtë shkarkimi i Spalletit Interi do të detyrohet t’ia paguajë Luciano Spallettit hiç më pak se 25 milionë euro në kompensim, pasi do ta largojë at
Milani fiton por mbetet jashtë Championsit (VIDEO) Milani ka arritur të fitojë përballë Spal me një rezultat të ngushtë përballë Spal por që përsëri nuk i mjaftoi për të z
Barazohet sfida mes Spal dhe Milanit, kuqezinjtë në Europa League (VIDEO) Milani e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar dy herë në portën e Spal por kjo si duket nuk i bëri mirë skuadrës duke e
Milani zhbllokon sfidën përballë Spal (VIDEO) Kuqezinjtë kanë arritur të zhbllokojnë sfidën përballë Spal në minutën e 18’ me turkun Calhanoglu. Milani kërkon me n
Milan-Atalanta, formacionet zyrtare: Milani kërkon medoemos fitoren Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SPAL dhe Milan. SPAL dhe Milan do të përballen nga ora 20:30. Kjo n
Interi luan finalen për Champions, Spalletti mban fjalim para lojtarëve Humbja 4-1 nga Napoli, i ka shkaktuar telashe Interit – që për t’u kualifikuar në fazën e grupeve të Champions League pë
Talenti i Udineses futet në histori, tre asiste për 45 minuta Të dhurosh tre asiste në vetëm 45 minuta lojë është ndoshta një nga detyrat më të vështira, por jo për një argjentinas.
Plas te Interi, Spalletti shporr nga stërvitja lojtarin dembel Edhe kjo i duhej Interit. Trajneri Luciano Spalleti nuk ka duruar dhe ka nxjerrë nga stërvitje një prej lojtarëve të mes
Spalletti shfryn ndaj gazetës italiane: Ka 3 muaj që na sulmon Interi ka mundur 2-0 Chievon dhe është gjithnjë e më pranë kualifikimit për në Champions League. Pas ndeshjes trajneri L
Conte te Interi ? Reagon Spalletti Antonio Conte do të ulet në stolin e Interit, duke filluar nga kjo verë, për të zënë vendin e trajnerit aktual, Luciano
Spalletti: Përgëzoj Udinesen Inter ka dalë nga Udinese me një pikë, një rezultat që nuk e ndryshon shumë situatën e zikaltërve në luftën për Champion
Spalletti i fiksuar pas Hysajt, kërkon shqiptarin te Interi Jo vetëm Danilo i Manchester City-t, siç raporton Fcinternews.it, Interi nuk ka hequr dorë nga mbrojtësi shqiptar i Napo