999 rezultate për

spak

E gjuajti Ramën me të dyja çizmet, Kryemadhi aspak e penduar në Byro Ka nisur mbledhja e Byrosë së Kuvendit ku pritet të merret vendimi për përjashtimin e 7 deputëtëve të opozitës pasi akuz
Emina Çunmulaj në gjendje aspak të mirë shëndetësore Ndan përditshmërinë e saj në detaje tek ndjekësit. Në të mirë e në të keq, modelja shqiptare Emina Çunmulaj është vaz
Një dhëndërr që nuk pranon aspak shakatë! (VIDEO) Dasma duhet të jetë një nga ditët më të lumtura të jetës suaj. Por për dhëndrrin i cili shfaqet në këtë video është pjes
Ançelotti: Lojtarët nuk i kam të përqendruar, kjo smë pëlqen aspak Carlo Ancelotti pas humbjes 2-0 në transfertën ndaj Hoffenhaim është shprehur i pakënaqur me lojën që zhvilloi skuadra b
Rikthimi i vizave? Rama: S’është aspak faji i shqiptarëve Kryeministri Edi Rama është shprehur i vendosur dhe i ashpër për “kthimin e vizave” për shqiptarët. “Ndamë pikëpamje
Xhaka "kërcënon" Rodriguezin e Milanit: Sonte s'do jetë aspak e lehtë ndaj Shkëndijës Granit Xhaka dhe Arsenali i tij do të jenë direkt në grupet e Ligës së Evropës. Por ylli kosovar, po pret me padurimi
Shokon studimi i ri, vdekja nuk është aspak proces i hidhur A ju frikëson dhe brengos ideja se dikur do të vdisni? Një studim i ri ka zbuluar se frikërat e tilla mund të jenë paksa
Brune dhe aspak tërheqëse, si dukej Bebe Rexha në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Ajo është një nga talentet e Shqipërisë që është rritur dhe bërë e famshme në SHBA. Sot konsiderohet si një prej fem
Manjani: Ndryshimet në Kodin e Procedurës Penale mbrojnë politikanët nga SPAK! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një statusi në Facebook, ku ka deklaruar se ndryshimet në
Ja ikonat e bukurisë që nuk ishin aspak tërheqëse në fëmijëri! (FOTO LAJM) Ndonëse sot duken të paprekshme dhe shumë të përsosura e të kuruara, disa nga yjet më të famshme botërore kanë qenë shum
Higuain: Nuk penduar aspak që zgjodha Juventusin Gonzalo Higuain po kalon një tjetër sezon fantastik, por tashmë me fanellën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas po shënon
Britania alarmohet për futjen e Shqipërisë në BE: Brexit s’duhet vonuar aspak! Përparimi i Shqipërisë në pozitën e antarësimit në BE ka panikosur mediat britanike duke e marrë si një shembull se pse
Messi nuk është aspak i zoti në rrjetet sociale Leo Messi zhvilloi një ndeshje të shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “Vicente Calderon”, në fitoren 1-2 të Barcelonës ndaj A
Buffon: Nuk befasohem aspak me rezultatet e Contes Kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon, ka thënë se nuk është aspak i befasuar nga forma e mirë e skuadrës së Antonio C
LSDM-ja aspak nuk dallon nga VMRO-ja kur vjen puna te shqiptarët (VIDEO) Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një intervistë për gazetën "Koha" ka thënë se LSDM-ja aspak nuk dallon nga VMRO-ja kur bë
Rama: Nuk jam aspak i kënaqur me veten dhe qeverinë që drejtoj, ju lutem besojeni Në komunikimin e përjavshëm me qytetarët në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama foli për buxhetin e vitit 201
Shokon Anne Hathaway: Aspak e lumtur kur fitova "Oscar"... Të fitosh një çmim për rolin që portretizon vuajtjen dhe njerëzit e varfër dhe të vishesh shtrenjtë teksa e tërheq trofe
Fajon aspak optimiste: Dyshoj se do liberalizohen vizat Raportuesja në Parlamentin Evropian për çështjen e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, ka deklaruar se nuk është shumë opti
Studim/ Njerëzit inteligjentë nuk janë aspak të shoqërueshëm Sipas një hulumtimi të ekspertëve Satoshi Kanazava dhe Norman Li, njerëzit inteligjente nuk e duan shoqërinë dhe nuk ndi
Bylykbashi: Pse votuam ligjin për SPAK Ashtu siç edhe u vendos dje në mbledhjen e grupit parlamentar të PD, deputetët e opozitës votuan me konsensus ligjin për