999 rezultate për

spak

Deputeti demokrat: SPAK nuk e largon dot Xhafajn I ftuar në Open, deputeti demokrat, Ervin Salianji ka deklaruar përsa i përket cështjes së Vettingut se “SPAK dhe BKH n
Aspak si tek Portokallia, çfarë do të bëjë Besi dhe Erioni në Tv Klan Sezoni i ri televiziv që nisi këtë shtator solli ndryshime të mëdha në televizionet shqiptare. Merkato e tyre që fil
Arsyeja pse dhëndri qëndron në të djathtë të nuses nuk do t'ju pëlqejë aspak Sidomos gushti, njihet gjërësisht si muaji i martesave. Kush ka qenë në një ceremoni dasme mund ta vërej se pse burr
Ky shtet po i hedh tanket në det, arsyeja nuk është aspak ushtarake (FOTO LAJM) Në Liban kanë vendosur që të hedhin tanket në det për të krijuar shkëmbinj nënujorë artificialë që do të ndihmojnë në lu
Thashethemi që do të donim për Instagramin, nuk është aspak i tillë Kur hapni listën e njerëzve që ju kanë parë postimet në Instagram Stories, në krye ju dalin disa persona specifikë dhe j
Vrau të birin me topuz, 70 vjeçari nuk pendohet aspak Një i moshuar 70 vjecar ka dhunuar me mjete të rënda djalin e tij i cili ka gjetur vdekjen në spital. Viktima është
Klaudia Pepa miraton lidhjen e Albës dhe Albit dhe nuk është aspak xheloze Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Edhe pse ka kaluar kohë dhe ai është fotografuar disa herë me
Përballjet e ditës në "Russia 2018", spaktakli që na pret sonte Sot do të luhen ndeshjet e ditës së katërt të Botërorit "Russia 2018". Ndeshja e parë e ditës së sotme do të jetë nd
Ish-lojtari i Barcelonës: Nuk do të befasohesha aspak nëse Neymari transferohet tek Reali Ish mesfushori i Barcelonës, Edmilson, ka thënë se nuk do të befasohej aspak nëse Neymari largohet nga Paris Saint-Germa
Heynckes nuk fajëson aspak arbitrin për eleminimin, por Navasin Trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, ka dalë i trishtuar pas ndeshjes me eleminimin e marrë dhe ka thënë se skuadra
Aspak njerëore, zbulohet fabrika e bebeve në Nigeri Më shumë se 160 fëmijë janë shpëtuar nga një “fabrikë bebesh” dhe dy jetimore në qytetin kryesor të Nigerisë, në Lagos,
Klinton përfundon në spital, duket në gjendje aspak të mirë (VIDEO) Drejtori i spitalit në qytetin e Jodhpur të Indisë ka deklaruar sot në këtë spital ka ardhur ish sekretarja e SHBA-ve Hi
Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës Ditën e djeshme në mediat e huaja doli lajmi se çifti i famshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber kishin vendosur të shkëp
Aspak të qetë, Besi e Xhensila çmendin komshijt me zhurmat (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuar në median rozë. Pavarësisht se në pamje të pa
Spalletti: Tejkalimi i këtyre momenteve nuk është aspak i lehtë Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka folur pas fitores 2-1 ndaj Bolognas, gjë që erdhi pas një formacioni pak më nd
Neymar nuk joshet aspak nga Reali: Ndihem mirë këtu! Që prej kalimit tek PSG me një shifër stratosferike emri i Neymar përmendet sa herë që skuadrat e mëdha me buxhete të ma
Bes Kallaku aspak romantik! Ja si i ka propozuar Xhensilës (FOTO LAJM) Xhenisla Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Më 1 shtator 2017 ata i dhanë
Nuk është aspak kavalier, Trump injoron keq gruan e tij (FOTO LAJM) Donald Trump është bërë objekt i mediave sociale së fundmi në lidhje me disa foto të publikuara nga Florida ku shihet du
Dafinën e krahasojnë me Bleonën, por këngëtarja nuk e pret aspak mirë! (FOTO LAJM) Dafina solli një surprizë për të gjithë fansat e saj në fillim të 2018-tës, e nuk po flasim vetëm për këngën e re në gju
Ish-ministri kundër opozitës për votimin në OKB: Nuk ishte aspak anti-amerikane Shumë nga personazhet e politikës shqiptare, kanë reaguar kundër votës së Shqipërisë në OKB, duke e konsideruar si anti-